Junior účetní/administrátor zahraničních společností se znalostí AJ

Hledaná pozice

Místo práce: Hlavní město Praha

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zpracování účetních závěrek zahraničních společností - písemná komunikace se zahraničními auditory - všeobecná administrativní činnost v daňovém a účetním oddělení - práce s dokumenty v anglickém jazyce

- práci v mezinárodním prostředí, - každodenní využití angličtiny, - příjemné pracoviště a pracovní prostředí na Praze 3 - výborné platové ohodnocení s motivujícími benefity, - 5 týdnů dovolené + 3 „sick days“ - jazykový kurz v pracovní době (1h týdně) - teambuildingové aktivity

Požadavky na zaměstnance

- dokončené bakalářské studium ekonomického směru - základní znalost podvojného účetnictví - AJ – dobrá znalost slovem i písmem - komunikativnost, dobré vyjadřovací schopnosti (zejména obchodní korespondence), - zodpovědný a pečlivý přístup - uživatelská znalost MS Office, - vhodné i pro absolventa bez praxe - nástup co nejdříve

Inzerující společnost

KAMINARI s.r.o., IČO: 63218143

Praha 1, Nové Město, Na Příkopě 859/22, PSČ 110 00

Kontakt
Barbora Pavelková