13. plat při nástupu do konce května!!!

Nabídka pracovní pozice od 25. 9. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nebojíš se a máš chuť pracovat? Chceš stálé zaměstnání a pravidelný plat za tvoje úsilí? Chceš pracovat v super týmu? Je na tebe spoleh? Pokud ano, pošli svůj životopis, přijď na pohovor a staň se součástí týmu.   Na starosti budeš mít: výroba palubních desek, dveřních panelů a dalších menších dílů obsluha poloautomatických linek   Co čekáme od Tebe: SOU (výuční list výhodou) praxe ve výrobní společnosti (podmínkou pokud nemáš výuční list) ochota pracovat v NEPŘETRŽITÉM nebo TŘÍSMĚNNÉM provozu! manuální zručnost, přesnost a zodpovědnost   Co ti dáme my: nástup rovnou do kmenu (smlouva není přes agenturu) 13.plat ve výši 40% při nástupu do konce května!!! základní mzda 83 – 95,- Kč/hod (dle praxe a zkušeností) 20% odměna z hrubé mzdy bonus za docházku až 800,- Kč příspěvek na dopravu až 500,- Kč 25 dovolené stravenky příplatky dle ZP (přesčas 25%, víkend 10% a svátek 100%) bonusy za dodržení docházky až 5 000,- Kč

Požadavky na zaměstnance

Inzerující společnost

Randstad s.r.o., IČO: 24732486

Praha 5, Karla Engliše 519/11, PSČ 150 00

Kontakt
Sandra Motyčáková