Všeobecná účetní s NJ (Ref. č.: A2719)

Hledaná pozice

Účetní

Místo práce: Praha

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho velkého německého klienta, provozující v Evropě přes 3000 filiálek, zabývajícím se prodejem textilu a oděvů, hledáme na pražskou centrálu, nového kolegu/kolegyni na pozici:

VŠEOBECNÁ ÚČETNÍ s NJ
- samostatné zpracování účetních dat (přijaté/vydané faktury; cestovní příkazy)
- účtování bankovních operací a investičního majetku
- zpracování měsíční / roční uzávěrky
- znalost DPH a silniční daně
- znalost české, případně slovenské legislativy a dohled nad aplikací změn v praxi
- spolupráce s externími auditory

Jiné výhody

- práci v malém a mladém kolektivu
- příjemné prostředí
- přátelskou a týmovou atmosféru
- pružnou pracovní dobu
- týden dovolené navíc tj. celkem 5 týdnů
- jazykový kurz němčiny + odborná školení
- 13. plat
- možnost využít fyzioterapeuta

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

- komunikativní znalost německého jazyka (komunikace s centrálou po telefonu, psaní emailu)
- praxi na pozici účetní/ho
- znalost Excel, Word, Outlook, SAP (výhodou)
- přesnost, samostatnost a odpovědný přístup
- znalost slovenského účetnictví/legislativy výhodou
- týmový duch