Asistenti Policie ČR - Asistent/ka prevence kriminality

Hledaná pozice

Asistenti Policie ČR

Místo práce: Městská policie Kroměříž, Kroměříž, Kroměříž (informace o místu práce: Kroměříž)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Nepřetržitý provoz

Mzda: 15200 Kč

Nástup od: 1. 7. 2017

Poznámka: Místo výkonu práce: území města Kroměříže - Termín nástupu: nejdříve od 1.7.2017, pracovní poměr na dobu určitou po dobu trvání projektu - Platové podmínky: dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů - Popis a náplň práce: asistent je zaměstnancem samosprávy, zařazeným v obecní policii ve smyslu zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů. Asistent plní úkoly, které nejsou výhradně svěřeny strážníku nebo čekateli, zejména se: podílí na prevenci kriminality v obci; přispívá k ochraně a bezpečnosti osob a majetku; provádí dohled nad dodržováním čistoty na veřejných prostranstvích v obci. Při své činnosti je asistent podřízen konkrétnímu strážníkovi - mentorovi, se kterým pracuje v úzké součinnosti - Kvalifikační předpoklady: státní občan ČR, dosažení věku 18 let, vzdělání minimálně ZŠ, způsobilost k výkonu práce asistenta (na základě lékařské prohlídky způsobilost k výkonu práce v noci, výkonu práce ve směnném provozu, být schopen obchůzkové činnosti, práce na PC), způsobilost k právním úkonům (v posledních 3 letech nesmí být odsouzen pro úmyslný trestný čin nebo v posledním roce pro trestný čin spáchaný z nedbalosti, nesmí být proti němu vedeno trestní stíhání, nesmí být v posledním roce opakovaně (dvakrát a vícekrát), uznán vinným z přestupku na úseku ochrany před alkoholismem a jinými toxikomaniemi, proti veřejnému pořádku, proti občanskému soužití a proti majetku), ochota absolvování profesní přípravy - Výhodou: dostatečná znalost města Kroměříže a jeho rizikových lokalit, ochota pracovat v terénu, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, důstojné vystupování, empatie, schopnost asertivního jednání, schopnost vyjednávat s institucemi - K přihlášce připojte: ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (minimálně předložení vysvědčení z 8., resp. 9. ročníku ZŠ, výučního listu, atd.), vlastnoručně psaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech, originál výpisu z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, že nebyl v posledních 3 letech odsouzen pro úmyslný trestný čin nebo v posledním roce pro trestný čin spáchaný z nedbalosti, dotazník k VŘ pro zájemce o pracovní pozici APK, vlastnoručně vyplněný motivační dopis k Dotazníku k výběrovému řízení pro zájemce o pracovní pozici Asistent prevence kriminality - MP Kroměříž - Požadované formuláře (Přihláška do výběrového řízení, Motivační dopis a Dotazník) lze vyzvednout osobně na podatelně Městského úřadu v Kroměříži. Přihlášky s požadovanými doklady doneste osobně na Městskou policii Kroměříž, Velké náměstí 33, 767 01 Kroměříž, nejpozději do 26.5.2017. - Výběrové řízení proběhne na půdě Městské policie Kroměříž (Velké náměstí 33/11, 767 01 Kroměříž), v úterý 30.5.2017 v 8:00 hod. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Inzerující společnost

Město Kroměříž, IČO: 00287351

Kroměříž, Velké náměstí, PSČ 767 01

Kontakt
Jaroslav Sigmund, zástupce ředitele Městské policie Kroměříž

Další nabídky práce

Práce v oboru: Ostraha a bezpečnost

Lokality: Kroměříž

Zdoj nabídky: ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

Výpočet čisté mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Hledáte práci ve financích?

Nejste spokojení v zaměstnání? Hledáte zajímavou příležitost? Staňte se finančním odborníkem nezávislým na bankách nebo pojišťovnách? Pomůžeme vám.

Další čtení na flowee.cz

Jak se správně rozhodnout, zda je čas na změnu práce

Jak se správně rozhodnout, zda je čas na změnu práce

Každá změna je samozřejmě tak trochu děsivá. Vstupujete do neznáma, většinou netušíte,...více

Vědci vymýšlí způsob, jak by se lidé mohli dostat co nejblíž Slunci

Vědci vymýšlí způsob, jak by se lidé mohli dostat co nejblíž Slunci

O tom, že lety na Měsíc budou zpřístupněné i movitým turistům, se mluví bezmála deset...více

Proč v USA moravské brambůrky válcují americké chipsy

Proč v USA moravské brambůrky válcují americké chipsy

Když zakladatel firmy Petr Hobža starší hodil na pánev první nakrájenou bramboru a nedostatkové...více

Zdroj: Logo Flowee

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: DPČ x zkrácený úvazek
Poradna > Právní poradnaPracovní právo

Otázka: Dobrý den, mám dlouhodobou brigádu a za tento rok mi opět končí DPP a teď je zde dilema, zda jít na DPČ (to jsem měl předešlé roky) a nebo zkusit zkrácený úvazek. Se zkráceným úvazkem jsem přišel já (pojištění... více

Pracovní právo

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.