Asistenti Policie ČR - Asistent/ka prevence kriminality

Hledaná pozice

Asistenti Policie ČR

Místo práce: Městská policie Kroměříž, Kroměříž, Kroměříž (informace o místu práce: Kroměříž)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Nepřetržitý provoz

Mzda: 15200 Kč

Nástup od: 1. 7. 2017

Poznámka: Místo výkonu práce: území města Kroměříže - Termín nástupu: nejdříve od 1.7.2017, pracovní poměr na dobu určitou po dobu trvání projektu - Platové podmínky: dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů - Popis a náplň práce: asistent je zaměstnancem samosprávy, zařazeným v obecní policii ve smyslu zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů. Asistent plní úkoly, které nejsou výhradně svěřeny strážníku nebo čekateli, zejména se: podílí na prevenci kriminality v obci; přispívá k ochraně a bezpečnosti osob a majetku; provádí dohled nad dodržováním čistoty na veřejných prostranstvích v obci. Při své činnosti je asistent podřízen konkrétnímu strážníkovi - mentorovi, se kterým pracuje v úzké součinnosti - Kvalifikační předpoklady: státní občan ČR, dosažení věku 18 let, vzdělání minimálně ZŠ, způsobilost k výkonu práce asistenta (na základě lékařské prohlídky způsobilost k výkonu práce v noci, výkonu práce ve směnném provozu, být schopen obchůzkové činnosti, práce na PC), způsobilost k právním úkonům (v posledních 3 letech nesmí být odsouzen pro úmyslný trestný čin nebo v posledním roce pro trestný čin spáchaný z nedbalosti, nesmí být proti němu vedeno trestní stíhání, nesmí být v posledním roce opakovaně (dvakrát a vícekrát), uznán vinným z přestupku na úseku ochrany před alkoholismem a jinými toxikomaniemi, proti veřejnému pořádku, proti občanskému soužití a proti majetku), ochota absolvování profesní přípravy - Výhodou: dostatečná znalost města Kroměříže a jeho rizikových lokalit, ochota pracovat v terénu, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, důstojné vystupování, empatie, schopnost asertivního jednání, schopnost vyjednávat s institucemi - K přihlášce připojte: ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (minimálně předložení vysvědčení z 8., resp. 9. ročníku ZŠ, výučního listu, atd.), vlastnoručně psaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech, originál výpisu z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, že nebyl v posledních 3 letech odsouzen pro úmyslný trestný čin nebo v posledním roce pro trestný čin spáchaný z nedbalosti, dotazník k VŘ pro zájemce o pracovní pozici APK, vlastnoručně vyplněný motivační dopis k Dotazníku k výběrovému řízení pro zájemce o pracovní pozici Asistent prevence kriminality - MP Kroměříž - Požadované formuláře (Přihláška do výběrového řízení, Motivační dopis a Dotazník) lze vyzvednout osobně na podatelně Městského úřadu v Kroměříži. Přihlášky s požadovanými doklady doneste osobně na Městskou policii Kroměříž, Velké náměstí 33, 767 01 Kroměříž, nejpozději do 26.5.2017. - Výběrové řízení proběhne na půdě Městské policie Kroměříž (Velké náměstí 33/11, 767 01 Kroměříž), v úterý 30.5.2017 v 8:00 hod. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Inzerující společnost

Město Kroměříž, IČO: 00287351

Kroměříž, Velké náměstí, PSČ 767 01

Kontakt
Jaroslav Sigmund, zástupce ředitele Městské policie Kroměříž

Další nabídky práce

Práce v oboru: Ostraha a bezpečnost

Lokality: Kroměříž

Zdoj nabídky: ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

Výpočet čisté mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Hledáte práci ve financích?

Nejste spokojení v zaměstnání? Hledáte zajímavou příležitost? Staňte se finančním odborníkem nezávislým na bankách nebo pojišťovnách? Pomůžeme vám.

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Výpověď a nástup na mateřskou
Poradna > Právní poradnaPracovní právo

Otázka: Dobrý den, můj dotaz se týká ukončení pracovní smlouvy z důvodu zrušení mé pracovní pozice a následný nástup na mateřskou. Na konci dubna mám piodepsat výpověď s dvouměsíční výpovědní lhůtou. Tedy můj... více

Pracovní právo

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.