Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Asistenti Policie ČR - Asistent/ka prevence kriminality

Hledaná pozice

Asistenti Policie ČR

Místo práce: Městská policie Kroměříž, Kroměříž, Kroměříž (informace o místu práce: Kroměříž)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Nepřetržitý provoz

Mzda: 15200 Kč

Nástup od: 1. 7. 2017

Poznámka: Místo výkonu práce: území města Kroměříže - Termín nástupu: nejdříve od 1.7.2017, pracovní poměr na dobu určitou po dobu trvání projektu - Platové podmínky: dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů - Popis a náplň práce: asistent je zaměstnancem samosprávy, zařazeným v obecní policii ve smyslu zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů. Asistent plní úkoly, které nejsou výhradně svěřeny strážníku nebo čekateli, zejména se: podílí na prevenci kriminality v obci; přispívá k ochraně a bezpečnosti osob a majetku; provádí dohled nad dodržováním čistoty na veřejných prostranstvích v obci. Při své činnosti je asistent podřízen konkrétnímu strážníkovi - mentorovi, se kterým pracuje v úzké součinnosti - Kvalifikační předpoklady: státní občan ČR, dosažení věku 18 let, vzdělání minimálně ZŠ, způsobilost k výkonu práce asistenta (na základě lékařské prohlídky způsobilost k výkonu práce v noci, výkonu práce ve směnném provozu, být schopen obchůzkové činnosti, práce na PC), způsobilost k právním úkonům (v posledních 3 letech nesmí být odsouzen pro úmyslný trestný čin nebo v posledním roce pro trestný čin spáchaný z nedbalosti, nesmí být proti němu vedeno trestní stíhání, nesmí být v posledním roce opakovaně (dvakrát a vícekrát), uznán vinným z přestupku na úseku ochrany před alkoholismem a jinými toxikomaniemi, proti veřejnému pořádku, proti občanskému soužití a proti majetku), ochota absolvování profesní přípravy - Výhodou: dostatečná znalost města Kroměříže a jeho rizikových lokalit, ochota pracovat v terénu, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, důstojné vystupování, empatie, schopnost asertivního jednání, schopnost vyjednávat s institucemi - K přihlášce připojte: ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (minimálně předložení vysvědčení z 8., resp. 9. ročníku ZŠ, výučního listu, atd.), vlastnoručně psaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech, originál výpisu z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, že nebyl v posledních 3 letech odsouzen pro úmyslný trestný čin nebo v posledním roce pro trestný čin spáchaný z nedbalosti, dotazník k VŘ pro zájemce o pracovní pozici APK, vlastnoručně vyplněný motivační dopis k Dotazníku k výběrovému řízení pro zájemce o pracovní pozici Asistent prevence kriminality - MP Kroměříž - Požadované formuláře (Přihláška do výběrového řízení, Motivační dopis a Dotazník) lze vyzvednout osobně na podatelně Městského úřadu v Kroměříži. Přihlášky s požadovanými doklady doneste osobně na Městskou policii Kroměříž, Velké náměstí 33, 767 01 Kroměříž, nejpozději do 26.5.2017. - Výběrové řízení proběhne na půdě Městské policie Kroměříž (Velké náměstí 33/11, 767 01 Kroměříž), v úterý 30.5.2017 v 8:00 hod. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Inzerující společnost

Město Kroměříž, IČO: 00287351

Kroměříž, Velké náměstí, PSČ 767 01

Kontakt
Jaroslav Sigmund, zástupce ředitele Městské policie Kroměříž

Další nabídky práce

Práce v oboru: Ostraha a bezpečnost

Lokality: Kroměříž

Zdoj nabídky: ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

Výpočet čisté mzdy 2019

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Hledáte práci ve financích?

Nejste spokojení v zaměstnání? Hledáte zajímavou příležitost? Staňte se finančním odborníkem nezávislým na bankách nebo pojišťovnách? Pomůžeme vám.

Další čtení na flowee.cz

Zbyněk Malý: Děti na sítích odzbrojuje jejich naivita a důvěřivost

Zbyněk Malý: Děti na sítích odzbrojuje jejich naivita a důvěřivost

Jednou z největších hrozeb pro děti, a to nejen na sociálních sítích, je jejich naivita...více

Žádné miliony. Za genovou terapii zaplatíte, jen když se povede

Žádné miliony. Za genovou terapii zaplatíte, jen když se povede

Vkládání sekvence DNA do lidského genomu je léčebným postupem budoucnosti. Genová terapie...více

A odpusťme jim jejich dluhy: Může mít oddlužení pozitivní efekt?

A odpusťme jim jejich dluhy: Může mít oddlužení pozitivní efekt?

Český Senát před Vánocemi vrátil do Poslanecké sněmovny návrh novely insolvenčního zákona,...více

Zdroj: Logo Flowee

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Placené volno zaměstnavatelem
Poradna > Právní poradnaPracovní právo

Otázka: Dobrý den prosím o sdělení zda má zaměstnanec nárok na placené volno z důvodu návštěvy lékaře (kosmetické úpravy)nebo je nucen čerpat dovolenou. Návštěva lékaře nebyla nutná ze zdravotních důvodů a volno... více

Pracovní právo

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Partners Financial Services
 
 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK