Nastup přímo do Amazonu

Nabídka pracovní pozice od 1. 6. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Praha

Požadavky na zaměstnance

Smlouva na dobu neurčitou, super mzda a benefity!
Světoznámý internetový obchod Amazon nabízí těm nejšikovnějším z Vás nástup do kmene! Smlouva na dobu neurčitou, mzda 125 Kč/hod. + 10% bonus a mnoho dalších výhod. Kromě toho nadále nabíráme pro reklamační centrum. Tak neváhejte a domluvte si pohovor na 800 856 856 a nastoupit můžete ihned!

Co Vás čeká?
V REKLAMAČNÍM CENTRU:
• posuzování reklamací a vratek
• drobná administrativa na počítači a práce se čtečkou

V DISTRIBUČNÍM CENTRU:
• ranipulace se zásilkami
• rozbalování a balení zboží

Co s námi získáte?
• 125 Kč/hod + bonus 10% + příplatky
• Práci jen 4 dny v týdnu a 3 dny volna

Co Vám ještě nabídneme?
• Dlouhodobou spolupráci
• Možnost týdenních záloh
• Práce v novém čistém moderním prostředí
• Týden dovolené navíc
• Dotovaná strava na pracovišti
• Svoz na směny a ze směny ZDARMA

Co očekáváme?
• Zájem o dlouhodobé zaměstnání
• Ochotu pracovat na směny
• Dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu
• Trestní bezúhonnost

Pohovory v Praze i mimo Prahu
Pohovory se konají denně v Praze na Zličíně, ul. Ringhofferova 1.

Přijedeme také za Vámi. Sledujte www.randstad.cz nebo zavolejte na naši bezplatnou linku.

Zaujala Vás naše nabídka?
Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Budeme Vás kontaktovat. Nechce se Vám čekat? Zavolejte ZDARMA na 800 856 856. Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00.

URL

Inzerující společnost

Randstad s.r.o., IČO: 24732486

Praha 5, Karla Engliše 519/11, PSČ 150 00

Kontakt
randstad@randstad.cz, +420 222 210 013