Hledáme šikovné bankéře - vhodné pro absolventy

Hledaná pozice

Místo práce: Praha 5 (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Telefonický i osobní kontakt s klienty společnosti.
Prodej bankovních produktů po telefonu i osobně na pobočce.
Příprava a sestavování konkrétní nabídky úvěru a dalších služeb dle požadavků klienta.
Nabízení produktů stávajícím klientům a také potencionálním zákazníkům společnosti.
Poskytování informací klientům o produktech společnosti.
Aktualizace a ověřování dat.
Získávání podkladů k uzavření smlouvy o bankovních produktech.

Jiné výhody

Silné zázemí mezinárodní bankovní skupiny
Perspektivní, zajímavou práci
Výraznou podporu profesního růstu a seberealizace
Příjemné moderní pracovní prostředí, nejedná se o žádný velký openspace
Akční kolektiv, individuální přístup ke každému zaměstnanci
Motivující systém ohodnocení - přiměřená základní mzda a bonusový systém, který závisí na vaší šikovnosti
Bohatý program zaměstnaneckých benefitů:
- Týden dovolené navíc
- Příspěvek na stravování - stravenka v hodnotě 100 Kč za odpracovaný den
- Příspěvek na penzijní a životní pojištění
- Voda, káva, čaj na pracovišti zdarma
- Flexipassy
- Loajalitní program pro dlouholeté zaměstnance - po jednom roce nárok na cafeterii, odměny za pracovní a životní jubilea atd.
- Akce pro zaměstnance

Požadavky na zaměstnance

Pro NOVĚ VZNIKAJÍCÍ dynamickou BANKU hledáme posily do týmu - do back office - klientskou linku, i na pobočku. Přidejte se k nám!!!

SŠ vzdělání s maturitou (ekonomické zaměření výhodou)
Dobré komunikační a prodejní dovednosti (praxe v oblasti prodeje výhodou)
Základní znalosti finančního trhu a zájem o obor
Umění zaujmout, navázat pozitivní vztah s klientem
Zapálení pro práci a pozitivní přístup ke změnám
Schopnost navrhovat řešení dle individuálních požadavků a možností klienta