Obchodník projektu HyperSlevy.cz

Hledaná pozice

Místo práce: Praha 4 (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Kreativně tvoříme slevové akce na základě domluvy s klientem, a to především v oblasti cestování a pobytů, každopádně dalším oblastem jako je třeba gastro, kosmetika a wellness se nebráníme.
- S vlastní strategií a s konkrétním návrhem klienty telefonicky oslovíme ohledně navázání spolupráce.
- V případě úspěšné akvizice poradíme klientovi se sestavením slevové akce.
- Komplexně řešíme jednotlivé obchodní případy.
- O klienty pečujeme a tvoříme si své portfolio.
- Monitorujeme konkurenci a porovnáváme slevové nabídky.

Jiné výhody

- Práci na hlavní pracovní poměr.
- Přátelský kolektiv a příjemné, moderní pracovní prostředí ve skvělé lokalitě blízko centra.
- Obchod z pohodlí kanceláře – s klienty komunikujete telefonicky a emailem.
- Fixní plat a velice zajímavý nezastropovaný provizní systém, který oceňuje nejen obchodní výsledky, ale také přístup k práci.
- Velmi dobré nástupní podmínky, které vám dodají potřebnou jistotu a podporu v začátcích.
- Stejně tak i psychickou podporu zejména během prvních měsíců – nebudeme hned na začátku „drtit“ kvůli obchodním výsledkům, víme, že to chce nejen čas, ale také pomoc od našeho interního kouče.
- Možnost kariérního růstu – rozhodně vás nebudeme omezovat.
- Práci ve firmě, která je tak akorát veliká – poskytuje jistotu silného hráče na trhu, ale zároveň pružnost a možnost rychlé domluvy.
- Benefity v podobě Cafeteria systému v hodnotě až 15 000 Kč/rok – pobyty, wellness víkendy, vstupenky na kulturní akce, vouchery na večeře, masáže atd.
- Relax zónu a letní terasu.
- Kávu a pitný režim zdarma.
- Firemní akce a týmové soutěže, které jsou pro obchodníky velkou motivací a zábavou.
- A nástup? Během května 2017.

Požadavky na zaměstnance

- SŠ vzdělání.
- Praxe na obchodní pozici je velkou výhodou, ale jsme otevřeni i lidem z jiného oboru, kteří se chtějí vrhnout do světa obchodu a mají k tomu potenciál.
- Výhodou je znalost anglického, německého nebo maďarského jazyka – umožňují lépe komunikovat se zahraničními klienty a vystavovat o to zajímavější akce.
- Výborné komunikační dovednosti, profesionální vystupování a obchodní duch.
- Dobré organizační schopnosti a timemanagement, odolnost vůči stresu.
- Kreativní myšlení a nové nápady, které v portfoliu slev chybí.
- Selský rozum.

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nejnovější články

Stejné místo, nižší mzda. O kolik si ženy vydělají méně?

Postavení žen na českém pracovním trhu patří v rámci zemí OECD mezi podprůměrné. Na stejných...více

Zvýšení mezd smazala inflace. Kupní síla klesla druhý rok v řadě

Průměrná hrubá mzda za celý loňský rok dosáhla částky 43 341 korun, to je meziročně o...více

Daňové přiznání musí podat nejen podnikatelé. Limit se zvedl

Kdo musí podat daňové přiznání? Z jakých příjmů se platí daň? Kdy musí vyplnit přiznání...více