Technolog – příprava výroby

Nabídka pracovní pozice od 17. 10. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Optimalizace výrobních postupů
* Zavádění nových technologií a technologických postupů
* Spolupráce při hledání optimálního technologického řešení
* Specifikace množství a druhu materiálu pro výrobu
* Spolupráce při tvorbě cenových nabídek

Máte zkušenosti s určováním technologických postupů ve strojírenské společnosti a patřičné vzdělání v daném oboru? Orientujete se v materiálech a základech německého jazyka? Jste komunikativní osobnost, která sleduje nové technologické možnosti a je schopna aktivně navrhovat postupy?
Zašlete nám Váš životopis.
Strojírenská společnost působící v okrese Hradec Králové, hledá do svých řad kandidáta na pozici TECHNOLOG – PŘÍPRAVA VÝROBY.

* Kvalitní zázemí stabilní společnosti
* Cílové odměny
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na relaxaci
* Příspěvek na stravování

* Místo výkonu práce je v okrese Hradec Králové

Požadavky na zaměstnance

* Strojírenské vzdělání
* Alespoň základní znalost německého jazyka
* Orientaci ve strojírenských normách a technické dokumentaci
* Znalost AutoCAD, případně Autodesk Inventoru
* Komunikativní osobnost s chutí tvořit

Advantage Consulting, s.r.o. - Hradec Králové, IČO: 26289822

Brno, Brno-město, Orlí, PSČ 602 00

Eduard Frey, hradec@acjobs.cz, 00420775787242, +420734713297