Obchodník s nemovitostmi 40.000 Kč - 100.000 Kč

Nabídka pracovní pozice od 3. 12. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Praha a okolí (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí
- telefonická / emailová / osobní komunikace s klienty
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- konzultace, příprava, návrhy řešení, zpracování grafických prezentací
- organizace prohlídek s klienty
- monitoring trhu
- práce v terénu i v kanceláři
- pravidelné podávání reportů majitelům nemovitostí
- pravidelné sebevzdělávání

- zajímavá a jedinečná práce v jedné z největších pražských realitních kanceláří dumrealit INVEST
- vysoký provizní systém (provize za zprostředkování, provize z hypoték, provize za doporučení nemovitosti)
- podpora do začátku do výše až 25.000 Kč
- obchodní a kariérní růst od obchodníka juniora až po manažera pobočky
- silné vedení od zkušených manažerů v oboru
- vlastní vzdělávací program v rámci INVEST Academy zdarma (certifikované zkoušky)
- nonstop telefonická podpora
- vlastní právní oddělení
- vlastní účetní oddělení
- vlastní hypoteční oddělení
- vlastní marketingové oddělení
- IT podpora
- podpora asistentky
- největší pokrytí inzerce na českých a zahraničních serverech
- vizitky, plachty, letáky, lokální reklama v oblasti působení
- výhodné operativní leasingy na automobil
- výhodný tarif s neomezeným voláním
- pravidelné soutěže pro nejlepší obchodníky
- účast na firemních akcích
- zázemí plně vybavené moderní kanceláře v centru Prahy

Požadavky na zaměstnance

- vysoké pracovní nasazení, chuť pracovat
- zájem o realitní trh
- přirozené komunikační a prezentační dovednosti
- samostatnost, zodpovědnost, tah na branku
- rychlá orientace v obchodním prostředí
- PC: uživatelská znalost, internet
- trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Cherone s.r.o., IČO: 24312461

Praha, Vinohrady, Vinohradská, PSČ 130 00

Kontakt
Jana Novodvorská, uchazeci@dumrealitinvest.cz, 734 699 911