Linux administrátor Brno - nastartuj svou kariéru v IT

Nabídka pracovní pozice od 26. 6. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Každodenní správa fyzických i virtuálních serverů, řešení incidentů nad servery a aplikacemi, vzdálená správa Instalace, konfigurace fyzických i virtuálních serverů, oživování, upgrade produktů, monitoring Implementace požadavků Komunikace s týmem i se zákazníkem

Požadavky na zaměstnance

SŠ vzdělání / vysokoškolské vzdělání v oblasti IT Základy SQL Základní znalost Linux / HP-UX a Microsoft Windows Obecný přehled o trendech v oblasti IT Komunikativní angličtina Ochota pracovat na směny (včetně víkendů a svátků) Orientace na výsledek, proaktivita

Inzerující společnost

Randstad s.r.o., IČO: 24732486

Praha 5, Karla Engliše 519/11, PSČ 150 00

Kontakt
Marta Miakyšová