Skladník bez VZV – jen DENNÍ PO-PÁ, HRANICE, od 19.300 Kč!

Nabídka pracovní pozice od 11. 12. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Přerov

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci u velmi atraktivního zaměstnavatele, který má jméno? Toužíte pracovat ve společnosti, odkud zaměstnanci neodcházejí, kde si každého velmi váží a panuje zde nevídaná otevřená a přátelská atmosféra? Hledáme zapáleného zodpovědného člověka, budete zodpovědný za přebírání zakázek a fyzickou manipulaci se zbožím ve skladu. Důležitá je vaše schopnost pracovat v týmu, organizovanost a důraz na kvalitu odvedené práce. Nabízíme vám velmi dobré ohodnocení včetně benefitů, pouze PO – PÁ směny se zcela volnými víkendy a navíc - jedná se o zdravotnickou výrobu, čili budete pracovat ve velmi atraktivním čistém a bezhlučném prostředí. Nabízíme: - motivující finanční ohodnocení 105 Kč/hod. + nadstandardní příplatky již za odpolední či noční směnu! - možnost přesčasů se 100% příplatky - elektronické stravenky v hodnotě 70Kč + občerstvení na pracovišti zdarma - příspěvek na penzijní pojištění - 5 týdnů dovolené - perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející firmě a v příjemném prostředí - snadná dostupnost - městská i meziměstská doprava přímo k areálu firmy - Směnný provoz – 6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00. Příležitostně noční. - Stálé prohlubování znalostí a dovedností Náplň práce: - Nakládka a vykládka dodávek - Kvalitativní přejímka materiálu při dodávce - Přesný záznam, zajišťující další sledovatelnost produktu - Přesné uskladnění ve skladu a registrace v počítačovém systému - Zajištění viditelnosti / přesného umístění ve skladu prostřednictvím pravidelných a podrobných PI kontrol (cycle counts) - Včasné předání výsledků kontrol na jedno místo k zamezení prostojů – materiály, informace, atd. - Důraz na kvalitu ve všech oblastech pracovních povinností - Přebírání zakázek a fyzická manipulace se zbožím ve skladu - Přebírání zboží a jeho vyskladnění - vše v pravý okamžik - Zaměření se na problém tam, kde je to třeba Požadujeme: - Schopnost pracovat v týmu - Smysl pro detail, požaduje se vysoká míra koncentrace! - Zapálený jedinec se schopností přispívat k prostředí neustálého zlepšování - Organizovanost, správné a rychlé rozhodování - Manuální zručnost Místo pracoviště: Hranice V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu: tereza.navrkalova@adecco.com, tel. 734 444 904 Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Inzerující společnost

ADECCO spol.s r.o., IČO: 45806403

Praha, Nusle, Štětkova, PSČ 140 00

Kontakt
Tereza Navrkalová