Technik servisního centra, až 20.500,- - pouze ranní směna

Nabídka pracovní pozice od 17. 10. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Brno-město, Brno-venkov

Mzda: 20500

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Diagnostika, opravy a testování desek plošných spojů pro notebooky a nově i mobilní telefony pro významného zákazníka Podívejte se na naše video jak vypadá pracoviště: https://www.youtube.com/watch?v=eIuJAj0GjF0#action=share

Hledáte zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti v jednosměnném provozu? Společnost je součástí nadnárodní korporace s centrálou sídlící v Taipei, na Taiwanu. Zde v České republice se nachází servisní centrum společnosti, které je v Brně od roku 2007. Patříme mezi celosvětové společnosti, které poskytují poprodejní servisní řešení pro elektroniku a výpočetní techniku. Brněnská pobočka se zaměřuje na opravy základních desek pro výpočetní techniku, opravy celých jednotek, převážně tabletů a opravy LCD panelů. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Nabízíme: • Zajímavou a zodpovědnou práci ve společnosti se stabilním zázemím • Práci v jednosměnném provozu (pouze ranní směny) • Mzda až 20500 Kč (včetně výkonnostního a docházkového bonusu) • Zaměstnanecké benefity : 25 dní dovolené + 1 sick day stravenky v hodnotě 70 Kč narozeninové poukazy sportovní benefity jazykové kurzy firemní perfektně vybavená posilovna. • Pracovní oděv • Možnost profesního růstu • Moderní pracoviště

Požadavky na zaměstnance

• SOU/SŠ elektro (slaboproud, počítačové systémy) - není podmínkou - pokud máš zálibu v opravách nebo rozebírání PC ( dokážeš najít grafickou kartu, pevná disk, ...) • analytické myšlení - výhodou • schopnost pájení, manuální zručnost • orientace v elektotechnických komponentech, čtení elektrotechnických schémat • dobrá znalost PC (Pdf, excel) • zkušenosti s opravami elektronických zařízení - výhodou

Inzerující společnost

ADECCO spol.s r.o., IČO: 45806403

Praha, Nusle, Štětkova, PSČ 140 00

Kontakt
Lucie Procházková