ALDO Asistent/ka prodeje

Nabídka pracovní pozice od 25. 7. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Prodavač

Místo práce: Brno-město, Brno-venkov

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Termín nástupu: 01.06.2017

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ALDO shoes & accessories

Asistent/ka prodeje (plný úvazek - 40h/ týden)

Nejnovější módní trendy, dynamický prodejní koncept, originální image kampaň, pozitivní energií nabitý kontakt se zákazníky, příjemné pracovní prostředí, přátelský až rodinný pracovní kolektiv táhnoucí za jeden provaz, flexibilní plánování směn a možnost kariérního růstu … to vše jsme my, ALDO.

Staň se právě ty novým členem našeho ALDO týmu.

Místo výkonu práce:
Brno OC Olympia,
Bratislava OC Central,

Mzdové podmínky až 22.000 Kč CZ / 640 Eur SK

+ 100% příplatek za práci ve svátek

+ 50% sleva na Aldo produkty v rámci všech našich prodejen v ČR a SR

+ 1x za sezónu firemní Aldo boty a doplněk zdarma

+ 1x za sezónu firemní oblečení dle vlastního výběru

Pokud Tě naše nabídka zaujala, neváhej nám poslat své CV.

Těšíme se na Tebe.

Kontaktní osoba: Mgr. Aldona Janská
janska@flaircom.cz

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

FLAIRCOM s.r.o., IČO: 24849189

Praha 3, Žižkov, Řehořova, PSČ 130 00

Stručná charakteristika společnosti
ALDO shoes& accessories

Miesto pracoviska Bratislava

Zamestnávatel’ Flaircom (ALDO shoes& accessories)

Hlavní oblast působení společnosti
Maloobchod

Počet zaměstnanců
10