Fakturant

Nabídka pracovní pozice od 25. 7. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Fakturant, Účetní

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Termín nástupu: ihned/dohodou

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Účetnictví faktur a dobropisů
• Evidence a archivace dle platných účetních, daňových a interních předpisů
• Zpětná kontrola faktur a podkladů k fakturaci
• Řešení případných nesrovnalostí ve fakturách a návrhy řešení
• Komunikace s dodavateli a odběrateli
• Spolupráce v rámci účetního oddělení

Jiné výhody

• Dlouhodobou spolupráci na HPP
• Pravidelnou pracovní dobu PO-PÁ 7:30-15:30
• Příjemné pracovní prostředí v moderní kancelářské budově
• Vstupní zaškolení
• Průběžné odborné školení na aktuální témata
• Nástup možný ihned
• Místo práce: Ostrava

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: nástavbové/vyšší odborné vzdělání, vysokoškolské II. stupně, vysokoškolské I. stupně

Požadovaná praxe
2 let

• Minimálně středoškolské vzdělání v oblasti ekonomiky, účetnictví
• Všeobecná znalost daňových a účetních předpisů
• Zkušenosti z obdobné pozice bereme jako výhodu
• Orientaci v programu POHODA rovněž
• Uživatelskou znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
• Logické myšlení, preciznost
• Samostatnost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Wincott People, IČO: 44400926

Chrudim - Chrudim III 715, U Stadionu, PSČ 537 03

Stručná charakteristika společnosti
Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.

Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců
3000

Informace o náboru
Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Pošlete nám prosím svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Zasláním Vašich osobních údajů udělujete souhlas s jejich zpracováním společnosti Wincott People, se sídlem: Oběžná 1086/4, Ostrava 709 00, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění.
Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe splňují vstupní kritéria. Děkujeme za pochopení.