Obsluha energetických zařízení až 29.000 Kč

Nabídka pracovní pozice od 17. 11. 2017 není aktivní.

Dělník, Obsluha energetických zařízení, Operátor strojů a zařízení

Místo práce: Náchod

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Termín nástupu: 1.9.2017

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš topičské zkoušky, elektrotechnické nebo strojírenské vzdělání? Pak Tě mezi sebou rádi uvítáme! Pro významného klienta působícího v oblasti energetiky, hledáme kandidáty, kteří splňují naše požadavky a chtějí získat zkušenosti a praxi ze zajímavého provozu.

• řízení technologie teplárny z centrálního pc
• kontrolní a pochůzková činnost teplárenského zařízení (kotle, čerpadla, kompresory)
• provozovat svěřené zařízení v rozsahu a v souladu s platnými MPP (místní provozní předpis) a tech. dokumentací

Jiné výhody

NADSTANDARTNÍ PLATOVÉ PODMÍNKY
• zaškolení při nástupu
• zajímavý provoz
• příjemné pracovní prostředí
• možnost zajištění ubytování popř. příspěvek na ubytování
• zázemí prosperující společnosti
• práci v nepřetržitém provoze, možnost přizpůsobení směn
• práci na dobu určitou, není vyloučena možnost další spolupráce
• Nástup 1.9.2017, možná dříve

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské bez maturity
Zaměření, obor: Energetika
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: středoškolské s maturitou, nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Požadovaná praxe

  • Pozice je vhodná pro absolventa

- topičské zkoušky II.třídy
- vyhláška 50/1978 Sb. vyhláška Českého úřadu bezpečnosti práce a Českého báňského úřadu o odborné způsobilosti v elektrotechnice- výhodou, není podmínkou

Inzerující společnost

ADECCO spol.s r.o., IČO: 45806403

Praha, Nusle, Štětkova, PSČ 140 00

Stručná charakteristika společnosti
Personální společnost

Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců
80

Informace o náboru
Požadujeme:
TOPIČSKÉ ZKOUŠKY II. třídy

a dále pak
• SŠ se strojírenským zaměřením, elektro výhodou
popř. vyučení plus 3 roky praxe v energetickém provozu
• topičské zkoušky II.třídy
• vyhláška 50/1978 Sb. vyhláška Českého úřadu bezpečnosti práce
• odolnost vůči stresu – zvládání krizových a stresových situací
• technická zdatnost
• logické a rychlé uvažování při zvládání provozních situací
• týmovou spolupráci, nekonfliktnost
• odpovědnost, samostatnost
• praxe v energetice výhodou