Vedoucí informatiky

Nabídka pracovní pozice od 1. 6. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Budišov (informace o místu práce: Budišov)

Mzda: 25.000 – 35.000 Kč

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň
• vedení pracovníků
• správa, rozvoj IT - HW, systém serverů, zálohování, sítě
• kontrola licencí, správa a bezpečnost
• řízení a realizece projektů IT
• vedení rozpočtů IT
• péče o stávající klienty
• budování obchodních vztahů s dodavateli

Jiné výhody

Nabízíme

• práce a zázemí v prosperující firmě
• motivující platové ohodnocení
• možnost vzdělání a rozvoje odborných znalostí
• závodní stravování
• zodpovědnou a samostatnou práci
• okres Opava

Požadujeme
• vzdělání VŠ v oblasti informačních technologií
• praxe v oblasti IT min 5let
• Dobrá znalost:
o OS Windows pro všechny HW platformy
o Počítačových sítí, jejich řízení, datové a antivirové bezpečnosti, znalost HW platformy
o Administrace databázového systému MS SQL
o Správy ERP systému (znalost řešení MS Dynamics AX výhodou)
o Technologie virtualizace (znalost řešení VMWare a VMBackup výhodou)
o MS Exchange
o Nástrojů MS Office
o Web technologie
• Znalost výhodou:
o MS Sharepoint
o Programování v MS SQL, makra Excelu, kontingenční tabulky
• Schopnost týmové spolupráce, analytické myšlení, systematičnost, důslednost, zodpovědnost a spolehlivost
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
• ŘP skupiny B

Inzerující společnost

Žirafa.cz s.r.o., IČO: 04230841

Praha, Břevnov, Moravanů, PSČ 169 00

Pavla Navrátilová, pavla.navratilova@login-zirafa.cz, +420 775 656 511, +420 775 656 511