Manipulant/ka – řidič/ka VZV, mzda od 19.000 Kč, Hodonínsko

Nabídka pracovní pozice od 26. 9. 2017 není aktivní.

Místo práce: okres Hodonín (informace o místu práce: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce: Hodonínsko
Termín nástupu: ihned nebo dohodou
Směnnost: třísměnný 8 hod. provoz, pondělí - pátek
Nástupní mzda: od 19.000 Kč výše (uvedeno bez všech příplatků a dalších nároků)
Růst nástupní mzdy: ano, po zaučení a dobrém výkonu práce velmi progresivně

Práce je vhodná pro MUŽE i ŽENY. Budete v kmenovém stavu klienta na hlavní pracovní poměr, nejedná se o agenturní zaměstnání. Zastávka hromadné dopravy (vlak, autobus) v těsné blízkosti areálu firmy, bezproblémové parkování auta.

Našim klientem je stabilní mezinárodní výrobní strojírenská společnost, s velmi silným postavením na světovém trhu. Z důvodu posílení týmu hledáme kandidáty na pozici Manipulant/ka – Řidič/ka VZV.

CO JE NÁPLNÍ PRÁCE?

obsluha VZV a manipulace s vyráběnými dílci
administrativa

Jiné výhody

CHCETE NĚKTERÉ PŘÍPLATKY I NAD RÁMEC ZÁKONÍKU PRÁCE?

50 % průměrného výdělku za práci v den pracovního klidu mimo svátek
50 % průměrného výdělku za práci přesčas ve dnech pracovního klidu
20 % průměrného výdělku za noční práci
5 Kč/hod. za odpolední směnu
ad.

CO NABÍZÍME?

zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti s férovým přístupem
hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti
obdržíte kompletní pracovní vybavení, pomůcky a oblečení
zaručená a pravidelná výplata mzdy včetně všech zákonných příplatků a nároků
při dobrém výkonu práce progresivní navýšení mzdy
výkonnostní odměnu za každý půlrok
2.000 Kč motivační bonus za čtvrletní docházku
450 Kč měsíční příspěvek na penzijní připojištění, každoročně navýšeno o 50 Kč
450 Kč měsíční příspěvek na životní pojištění, každoročně navýšeno o 50 Kč
2.000 Kč měsíční odměnu za zaučení nových zaměstnanců
stravenky v hodnotě 60 Kč, 55 % ceny hradí zaměstnavatel
možnost využití firemního stravování a občerstvení
25 dnů dovolené
odměny za odpracované roky a při životním jubileu
další zaměstnanecké bonusy a firemní akce

CO POŽADUJEME?

oprávnění/průkaz na VZV, třeba i neplatný, firma na své náklady obnoví
praxe na obdobné pozici výhodou, např. na pozici skladníka/ce
ochotu pracovat na 3 směny
manuální zručnost

Inzerující společnost

FENIX PERSONAL, IČO: 75326949

Heršpice, PSČ 684 01

Kontakt
Zbyněk Strmiska, strmiska@fenixpersonal.cz, 604 209 975

Zdoj nabídky: Dobrá práce

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Dotaz PPM, výpověď v době určité

Otázka: Dobrý den, měla bych několik dotazů týkající se pracovněprávních vztahů a nástupu na mateřskou dovolenou. Jsem ve společnosti zaměstnaná od 1.11.2014 (stále pracuji na dobu určitou do srpna 2018- zástup... více