ZÁMEČNÍK

Nabídka pracovní pozice od 17. 11. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Svitavy

Mzda: 18000 - 20000 Kč/měs

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ref. č.: 6-21-239073. Chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Mít jistotu práce na dobu neurčitou? Máte zkušenosti z pozice zámečník nebo podobné? Pak neváhejte využít této příležitosti! Vaší náplní práce bude: montáž strojních zařízení mechanických dílů vše na co jste již jako zámečník zvyklý práce dle technické dokumentace

5 týdnů dovolené roční bonus dle výsledků-13. plat příspěvek na závodní stravování úplně nové výrobní prostory možnost karierního růstu jazykové kurzy

Požadavky na zaměstnance

vyučen v oboru strojním orientace v plánech/dokumentaci praxe na podobné pozici výhodou, ale možnost i pro absolventy - zaučení je samozřejmostí znalost mechaniky a hydrauliky jeřábnické, vazačské zkoušky výhodou průkaz na VZV výhodou

Inzerující společnost

Grafton Recruitment s.r.o., IČO: 62583344

Praha, Nové Město, Na poříčí, PSČ 110 00

Kontakt
Tomáš Siwek