HR GENERALISTA S NĚMČINOU v centru Prahy

Nabídka pracovní pozice od 26. 9. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Hlavní město Praha

Mzda: 35000 - 45000 Kč/měs

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ref. č.: 19-12-239098. Láká Vás "šmrncovní" prostředí mezinárodních módních značek a zároveň byste rádi využili znalost NĚMECKÉHO jazyka v oblasti lidských zdrojů, kde již máte předchozí zkušenosti? Máte praxi v oblasti náboru, personální administrativy a jste nakloněni modernímu vedení společnosti? Znalost zákoníku práce je pro Vás samozřejmostí a rádi byste své zkušenosti z oblasti HR rozšířily v rámci zahraniční společnosti? Máme pro Vás skvělou příležitost! Vaší náplní práce bude: vedení personální agendy zajištění pracovně právních dokumentů zajištění náboru nových zaměstnanců zajištění BOZP (administrativní stránka) kooperace s účetním oddělením organizace vzdělávacích a firemních akcí denní komunikace se zaměstnanci a se zahraničním vedením koordinace marketingových HR aktivit Lokalita: Praha- centrumMožný nástup: IHNED

5 týdnů dovolené stravenky slevy na produkty pružná pracovní doba příjemný kolektiv zázemí moderní mezinárodní společnosti

Požadavky na zaměstnance

znalost NĚMECKÉHO JAZYKA nutností!!! min. SŠ vzdělání předešlé zkušenosti na pozici personalisty/ HR generalisty MS Office- uživatelsky dobrá orientace v zákoníku práce SAP výhodou pečlivost týmový duch a pozitivní přístup

Inzerující společnost

Grafton Recruitment s.r.o., IČO: 62583344

Praha, Nové Město, Na poříčí, PSČ 110 00

Kontakt
Martina Hollanová