Vydělávej s profíky! 100 - 160 Kč/hod. (Praha - Koněvova) Telemarketingový pracovník

Nabídka pracovní pozice od 26. 7. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Telemarketingový pracovník

Místo práce: Praha

Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek, práce na dohodu

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Je pro Vás úspěch hnacím motorem a pusa se Vám na chvíli nezastaví?
Pak právě Vy můžete být přímo u zrodu naší nové pobočky a postupně ji společně s dalšími kolegy stavět na nohy!

Čeká Vás práce:
• při které se budete bavit – a to doslova
• denně budete rozvíjet své komunikační schopnosti
• uplatníte své kouzlo a přesvědčovací talent
• můžete ovládat svůj čas – v rámci mezí :-)

Jiné výhody

Mimo to ještě získáte:
• finanční odměnu složenou z fixní i variabilní části závislé na Vašich schopnostech (prům. výdělek 160 Kč/hod.)
• firemní benefity, různé odměny a bonusy
• kompletní zaškolení, po kterém hravě budete vědět co a jak
• flexibilní brigádu, ale i stabilní zaměstnání
• přátelské pracovní prostředí
• možnost či přímo nutnost účastnit se firemních akcí a motivačních soutěží :-)

Pojďte společně s námi zdolat tuto výzvu a zašlete nám svůj životopis, ať si můžeme domluvit osobní schůzku!

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské bez maturity
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: středoškolské s maturitou, nástavbové/vyšší odborné vzdělání, vysokoškolské II. stupně, student vysoké školy, vysokoškolské I. stupně

Požadovaná praxe

  • Pozice je vhodná pro absolventa

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Český jazyk - Expert (C2)
    • Slovenský jazyk - Expert (C2)

Stačí min věk 18 let a chuť naučit se něco nového nebo zdokonalovat své schopnosti!

Inzerující společnost

MediaCall s.r.o., IČO: 24198013

Praha 9, Vysočany, Špitálská, PSČ 190 00

Stručná charakteristika společnosti
Spoločnosť pôsobiaca v oblasti telekomunikácií, kuriérnych služieb, importu a exportu. Profesionálne TOP Call centrum - služby pre významných zadávateľov, profesionálny prístup a kvalita odvádzanej práce.

Hlavní oblast působení společnosti
telekomunikace

Počet zaměstnanců
50