Vedoucí svářečského týmu

Nabídka pracovní pozice od 26. 9. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Blansko (informace o místu práce: Blansko)

Mzda: 23.000 – 25.000 Kč

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

 organizace výroby
 řízení výroby
 zajištění výroby v požadované kvalitě
 kontrola práce podřízených
 plnění termínů

Jiné výhody

 stabilní práci v zavedené firmě
 příspěvek na penzijní pojištění
 podnikové stravování
 motivační ohodnocení
 lokalita Blansko

Požadavky na zaměstnance

 vzdělání technického směru - obor strojírenství
 zkušenosti ve svařování podmínkou
 praxi na podobné pozici ve výrobě alespoň 3 roky
 zkušenosti s vedením kolektivu
 práce na PC (MS Office)
 samostatnost a spolehlivost
 schopnost vést a motivovat kolektiv
 schopnost plánování a organizování práce
 manuální zručnost
 ochota učit se novému a vzdělávat se

Inzerující společnost

Žirafa.cz s.r.o., IČO: 04230841

Praha, Břevnov, Moravanů, PSČ 169 00

Barbora Kalová, barbora.kalova@login-zirafa.cz, +420 739 000 115, +420 739 000 115