Lehká a čistá manuální práce ve výrobě, 2. směny, Písek. nástup ihned

Nabídka pracovní pozice od 23. 9. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Písek (informace o místu práce: Písek)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- montáž elektrosoučástek
- obsluha strojů
- práce ve stoje / v sedě dle pracovní pozice

- práci na hlavní pracovní poměr v čistém bezprašném a tichém prostředí
- průměrný měsíční výdělek 13.700 - 17.000 Kč
- příplatek za práci o víkendu 100%
- stravenky
- po zapracování měsíční odměny a bonusy
- 25 dní dovolené
- příspěvek na dopravu (dobrá dostupnost MHD - autobus staví přímo před firmou)

Požadavky na zaměstnance

Hledáme větší počet pracovníků / pracovnic na práci lehčího charakteru na 2 směny !! Stabilní a dlouhodobé zaměstnání v čistém prostředí. 25 dní dovolené, stravenky, dopravné a mnoho dalších benefitů!!
NÁSTUP IHNED!!
Dvousměnný provoz s možností přesčasů

- spolehlivost !!!

Inzerující společnost

MANPOWER, s.r.o., IČO: 41194659

Praha 2, Karlovo nám. 10/2097, PSČ 120 00

Martina Křivancová, Martina.Krivancova@manpower.cz, 739343024, +420739343024