Práce ve výrobě, montáž, práce na lakovně ubytování + svozy do zaměstnání

Nabídka pracovní pozice od 19. 11. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Dobříš (informace o místu práce: Dobříš)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha strojů
- montáž strojů
- práce na lakovně
- zajištění materiálu do výroby

Jiné výhody

PRŮMĚRNÝ MĚSÍČNÍ VÝDĚLEK (22 - 26.000 KČ/MĚS.)
- základní mzdu od 114 Kč/h ( 18.810 Kč/měs.)
- příplatek za odpolední (6 Kč/h)
- příplatek za noční 10 % z prům. (min. 16,5 Kč/h)
- příspěvek na penzijní připojištění
- vzdělávací kurzy
- motivační bonusy (0 - 3000 Kč/měs.)
- 25 dní dovolené na kalendářní rok
- hrazené ubytování
- SVOZY DO ZAMĚSTNÁNÍ

Požadavky na zaměstnance

Hledáš stabilní zaměstnání a nebojíš se práce ve směnném provozu? Aktuálně obsazujeme tyto pracovní pozice: montážní dělník, operátor výroby, operátor lakovny. MOŽNOST UBYTOVÁNÍ A SVOZY DO ZAMĚSTNÁNÍ!! Průměrný měsíční výdělek 24.000 Kč/měs., stravenky, 25 dní dovolené, smlouva na hlavní pracovní poměr na 1 rok.
Místo výkonu práce: Dobříš
Nástup: každý týden
Dvousměnný nebo třísměnný provoz

- spolehlivost
- pracovitost

Inzerující společnost

MANPOWER, s.r.o., IČO: 41194659

Praha 2, Karlovo nám. 10/2097, PSČ 120 00

Martina Křivancová, Martina.Krivancova@manpower.cz, 739343024, +420739343024