Prodavačka / pokladní Písek 2. směny. nástup ihned. 15 - 17.000 Kč/měs.

Nabídka pracovní pozice od 1. 6. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Písek (informace o místu práce: Písek)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce na pokladně
- doplňování zboží
- hlídání záručních lhůt
- provádění inventur
- starost o vzhled restaurace

- mzdu 15 - 16.000 Kč/měs. -> po zapracování možnost navýšení
- vitamíny
- zájezdy

Požadavky na zaměstnance

Pro závodní jídelnu v průmyslové zóně v Písku přijmeme pokladní.
Nástup ihned!!
Pracovní doba:
ranní: 6 - 14,30
odpolední: 16:30 - 2:00
Střídá se vždy po týdnu

základní znalost práce na PC
- příjemné vystupování
Co Vám nabízíme

Inzerující společnost

MANPOWER, s.r.o., IČO: 41194659

Praha 2, Karlovo nám. 10/2097, PSČ 120 00

Martina Křivancová, Martina.Krivancova@manpower.cz, 739343024, +420739343024