Brusič, nebo svářeč bez svářečáku +UBYTOVÁNÍ zdarma + svozy do práce

Nabídka pracovní pozice od 1. 6. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Dobříš (informace o místu práce: Dobříš)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pozice:
- DOBRUŠOVÁNÍ TRUBEK PŘED SVAŘOVÁNÍM

- měsíční výdělek 27000 - 35000 Kč/měs. (základní mzdu 143 Kč/h + příplatky)
- smlouva na hlavní pracovní poměr na 1 rok
- plně hrazené ubytování na pěkné ubytovně
- odměny, bonusy dle plnění
- 25 dní dovolené
- stravenky, podnikové stravování, příspěvek na stravu
- příspěvek na penzijní pojištění
- svozové autobusy
- po domluvě s mistrem možnost přesčasů

Požadavky na zaměstnance

NABÍZÍME DLOUHODOBÉ A STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ PRO BRUSIČE, NEBO SVÁŘEČE, KTEŘÍ MAJÍ AKTUÁLNĚ PROPADLÝ SVÁŘEČSKÝ PRŮKAZ. ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ CELA ZDARMA A NOVĚ NABÍZÍME I SVOZY DO ZAMĚSTNÁNÍ!!! PRŮMĚRNÁ MĚSÍČNÍ MZDA 33.000 Kč/měs., 25 dní dovolené, stravenky, penzijní připojištění, bonusy !!!!
VŠECHNY PŘÍPLATKY, ODMĚNY I BONUSY JSOU OFICIÁLNÍ A JSOU UVEDENY VE SMLOUVĚ !!!!
Místo výkonu práce: Dobříš
Nástup: IHNED

Kontakt: 702 153 284, 739 343 024

- zkušenosti na obdobné pozici nebo vyučení v oboru
- zkušenosti se svařováním

Inzerující společnost

MANPOWER, s.r.o., IČO: 41194659

Praha 2, Karlovo nám. 10/2097, PSČ 120 00

Martina Křivancová, Martina.Krivancova@manpower.cz, 739343024, +420739343024