Junior specialista finančních analýz

Nabídka pracovní pozice od 23. 9. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Hlavní město Praha, Praha-východ, Praha-západ

Mzda: dohodou

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ref. č.: 20-11-239005. Finanční analytikJsi absolvent z finančním backgroundem? Ať už zkušenost z financí máš nebo tu první teprve hledáš, ČTI DÁL! Jak by podle nás měla práce pro perspektivní finanční nadšence vypadat? Práce na zajímavých projektech v mezinárodním týmu. S využíváním cizích jazyků, abychom po roce v kanceláři nebyli schopni říct jenom „Hello“. Také chceme mít možnost kariérního růstu a nesedět na stejné židli 10 let. Neusnout na vavřínech, zdokonalovat a prohlubovat své znalosti z oboru. Přesně to pro tebe máme: „Finanční analytik se účastní spolupráce na zpracování finančních analýz a prognózy pro interní potřeby organizace. Hodnotí efektivnost, spolupracuje na koordinaci a tvorbě finančních plánů, sleduje a hodnotí vývoj, zároveň provozuje poradenskou činnost a pracuje na různých mezinárodních i lokálních projektech.“ Pozice je vhodná pro absolventy či uchazeče o práci s kratší pracovní zkušeností. Hlavní náplň práce: Příprava podkladů pro finanční analýzu. Analýza získaných dat, vypracování pravidelných reportů. Příprava statistik a prezentací. Denní komunikace se členy managementu, spolupráce na velkých mezinárodních projektech. Řešení různorodých problémů spojených s průběhem projektů. Podílení se na přípravě budgetu.

Co za práci dostaneš?5 týdnů dovolenéStravenkyPřipojišteníJazykové kurzyZaměstnanecké slevySick DaysPravidelná školení

Požadavky na zaměstnance

Jaký by si měl být ty? VŠ vzdělání (Finance, Ekonomie, Podniková administrativa či podobné zaměření). Zkušenost z oblasti financí není podmínkou, avšak kandidáti musí disponovat ekonomicky/finančně zaměřeným vzděláním. Velmi dobré analytické a logicko-kombinační schopnosti. Velmi dobrá úroveň anglického jazyka (komunikace na denní bázi osobně i telefonicky). Znalost francouzského, německého či jiného jazyka je výhodou, ne však podmínkou. Proaktivní přístup k řešení každodenních úkolů. Znalost práce na PC - MS Office. Analytické myšlení, otevřenost a komunikativnost.

Inzerující společnost

Grafton Recruitment s.r.o., IČO: 62583344

Praha, Nové Město, Na poříčí, PSČ 110 00

Kontakt
Věra Pindrochová

Zdoj nabídky: Easy-prace.cz

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Manželé na pracovišti

Otázka: Dobrý den, oznámila jsem zaměstnavateli, že se budu vdávat za kolegu v práci. Pracujeme na stejném pracovišti a já jsem současně zástupce vedoucího a proto jsem našeho nadřízeného požádala, aby si vybral... více