Nabídkář – technická podpora obchodu

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce: Brno-město, možnost Home Office
Možnost nástupu: Ihned nebo dle dohody
Mzdové ohodnocení: 23-30.000,- Kč dle zkušeností

Máte vzdělání technického oboru? Orientujete se v technické dokumentaci a baví tě komunikace se zákazníky?

Baví Vás navrhovat individuální řešení dle přání zákazníka a chceš pracovat v české obchodní společnosti zabývající se obchodní činností v oblasti distribuce čerpadel, armatur a TZB?

Pak hledáme právě Vás!

Co je náplní práce?

zpracování návrhů řešení jednotlivých nabídek dle požadavků zákazníků – zákazník Vám zašle stručný popis toho, co potřebuje a vy mu navrhnete nejvhodnější řešení
vyhledávání informací v produktových katalozích, posouzení možností a sestavení řešení na míru
práce v návrhových programech jednotlivých výrobců
zadávání dat do interního informačního systému, ve kterém Vás naučíme pracovat
již kompletní nabídku zkonzultujete s pověřeným obchodníkem a proberete možnosti uplatnění slevy
se zákazníky budete komunikovat každý den, a to jak emailově, tak i telefonicky

Co byste ještě měli vědět?

Budete pracovat ve stabilní české obchodní společnosti, zabývající se distribucí čerpadel, teplovodní techniky, armatur, zařízení TZB a dalších.

Jiné výhody

Co Vás čeká, když uspějete?

zázemí stabilní české obchodní společnosti
rodinná atmosféra a přátelské pracovní prostředí
po zapracování možnost Home Office (až 3 dny v týdnu)
příspěvek na stravování formou stravenek
možnost dalšího vzdělávání
místo výkonu práce: Brno město

Požadavky na zaměstnance

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?

SŠ vzdělání s maturitou – technického oboru se zaměřením na instalatérství, TBZ apod.
má praxi z obdobné pozice nebo může být i šikovný absolvent VŠ – oboru hydrodynamika, technik TBZ, apod.
má zkušenosti v oblasti zpracování nabídek na teplovodní čerpadla, armatury, čerpací jímky apod.
má uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
pokud umí pracovat v systému Navision bude to výhodou, nikoliv podmínkou – nového zaměstnance rádi zaučíme
má středně pokročilou znalost AJ – k telefonické a emailové komunikaci se zákazníky
orientuje se v technické dokumentaci a je technicky zaměřený
má dobré komunikační schopnosti a pro-zákaznický přístup

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nejnovější články

Zaměstnanci jsou nejlepší indikátor úspěchu, říká šéfka HP

Hodně sází na lidi, které má kolem sebe. „Naprostá většina úspěchů je v mém případě dílem...více

I za tohle můžete dostat výpověď. Případy, které potvrdil soud

Kdy možné dát výpověď zaměstnankyni, která tráví část pracovní doby na internetových seznamkách?...více

V polovině neotevřených datovek je vzkaz od exekutora či finančního úřadu

V každé druhé dosud neotevřené datové schránce se nachází dopis od finančního úřadu nebo...více