Servisní technik

Nabídka pracovní pozice od 21. 11. 2017 není aktivní.

Místo práce: Hradec Králové (informace o místu práce: Hradec Králové)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímá Vás spojení techniky a komunikace se zákazníkem? Jste na správném místě!
Budete mít na starosti své klienty - zdravotnická zařízení, kterým budete instalovat a servisovat přístroje.
Chtěli byste také svobodu v zaměstnání? Rádi Vám ji poskytneme!
Práci si budete plánovat samostatně podle Vašeho uvážení, ale samozřejmě také podle potřeb zákazníků. Budete jezdit na montáže, školit obsluhu zařízení, poskytovat záruční i pozáruční servis a zajišťovat podporu zákazníkům.
Aby Vaše práce fungovala dobře, budete také komunikovat s výrobci přístrojů, zajišťovat dodávky náhradních dílů a fakturaci.
Radost z cestování je také určitě nutností, ale venkovního světa se bát nemusíte, budete cestovat jen po ČR, zhruba 3-4 dny v týdnu, ostatní dny budete v kanceláři v Hradci Králové se skvělými kolegy.

Za Vaši dobře odvedenou práci Vám nabídneme práci ve stabilní české společnosti, která se ale neustále rozvíjí a využívá nejmodernější technologie.
Budete se moci odborně i jazykově vzdělávat, účastnit se školení v zahraničí. Ohodnoceni budete také formou bonusů, dostanete služební automobil i k soukromým účelům.
Kolektiv i nadřízený pro Vás budou oporou a vždy budete mít dveře otevřené. Práci si budete plánovat samostatně, a s tím souvisí také pružná pracovní doba, která Vám bude umožněna.
Co ale dalšího Vám může práce přinést? Dobrý pocit z toho, že spravujete přístroje, které pomáhají lidem, resp. lidskému zdraví a třeba jednou někomu zachrání život.

Zní to lákavě, že? Proto neváhejte se zašlete životopis, rádi si s Vámi o všem blíže pohovoříme.

Požadavky na zaměstnance

Požadujeme od Vás především zájem o obor! Je jedno, jestli si doma stavíte počítače, solární panely nebo autíčka na ovládání - elektrotechnika musí být Vaším koníčkem.
Bez vyhlášky 50 §6 se také neobejdete, stejně tak bez znalostí HW a SW (instalace PC s OS Windows, konfigurace, údržba).
Angličtinu budete využívat převážně emailem při komunikaci s výrobci, ale také na zahraničních školení, proto je nutné dokázat bez problémů porozumět.
 K práci servisního technika budete potřebovat také tzv. "soft skills" - mít dobré komunikační a vyjednavací schopnosti, schopnost efektivně řešit problémy, při řešení problémů uplatnit analytické myšlení, ale být také časově flexibilní.

Inzerující společnost

MANPOWER, s.r.o., IČO: 41194659

Praha 2, Karlovo nám. 10/2097, PSČ 120 00

Kontakt
Simona Šťastná, simona.stastna@manpower.cz, 702024448