Svářecí inženýr

Hledaná pozice

Místo práce: Brno-venkov

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- programování svařovacích strojů a zařízení (svařovací roboty) - technologická podpora výroby v oblasti svařování - tvorba norem a směrnic pro svařování kovů - vedení technické dokumentace - tvorba svařovací technologie a postupů svařování kovů - zajištění chodu svařovacích zařízení v organizaci - kontrola kvality v oblasti sváru - provádění analýz a spolupráce na nových technických řešení procesu svařování - zajišťování technologických změn - podílení se na řešení výzkumných úkolů v oblasti svařování kovů - stanovování způsobu kontroly jakosti a technických zkoušek - kontrola dodržování technologie a postupů svařování - komunikace s klienty ohledně technických specifikací a řešení případných problémů - vedení, motivace a rozvoj podřízených pracovníků a nastavení kritérií odměňování - spolupráce s ostatními útvary společnosti - koordinace obsahu a forem vedení příslušné dokumentace

- příležitost pracovat na zakázkách významných mezinárodních společností - možnost spoluúčasti na projektech napříč společností - motivující mzdové ohodnocení - pohyblivou složku mzdy dle dosažených výsledku - zajímavou a stabilní práci v prosperující strojírenské společnosti - možnost profesního růstu - příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

- VŠ vzdělání v oboru strojírenství - předchozí praxe min. 5 let na obdobné pozici ve výrobním podniku - uživatelská znalost práce na PC (MS Office) - znalost NJ/AJ výhodou - časová flexibilita (občasné služební cesty) - důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů - dobré komunikační schopnosti - schopnost plánování a organizování práce - schopnost vést a motivovat pracovní tým - analytické a logické myšlení - proaktivní a iniciativní přístup - ochota učit se novému a dále se vzdělávat - řidičský průkaz skupiny B