Konzultant QI

Nabídka pracovní pozice od 25. 11. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

IT konzultant

Místo práce: Brno-město, Prostějov

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Konzultační činnost a podpora partnerské sítě
• Podílení se na tvorbě řešení, analýze a oponenturách
• Testování a dokumentace nových změn a aplikací
• Prezentace na workshopech, příprava a realizace školení včetně webových seminářů pro partnerskou síť i zákazníky
• Technická podpora obchodního oddělení

Jiné výhody

• Zázemí a platformu stability české firmy
• Přátelskou atmosféru skvělého týmu lidí
• Práci na hlavní pracovní poměr
• Zajímavé platové ohodnocení dle osobních výkonů a zkušeností
• Firemní vůz pro pracovní účely, notebook, mobil
• Stravenky
• Příspěvek na životní či penzijní připojištění
• 5 dní dovolené navíc
• Příspěvky k výročí
• Pružnou pracovní dobu
• Možnost firemního vzdělávání: AJ, odborné školení
• Velký prostor pro seberealizaci a vlastní nápady
• Nástup možný ihned
• Brno, Prostějov

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: nástavbové/vyšší odborné vzdělání, vysokoškolské II. stupně, student vysoké školy, vysokoškolské I. stupně, postgraduální

Řidičský průkaz
B

• VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomicky-technického nebo lépe technického zaměření – vhodné pro absolventy
• Zkušenosti s programováním
• Základní znalosti správy serverové infrastruktury
• Základní znalost podnikových procesů a ERP systémů
• Zkušenost s přípravou a specifikací požadavků
• Základní znalost relačních databází
• Výborné komunikační, prezentační a analytické schopnosti
• Ochota učit se nové postupy a technologie
• Osobní angažovanost, spolehlivost
• Logické myšlení
• Schopnost samostatné i týmové práce
• Řidičský průkaz skupiny B

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., IČO: 28254104

Praha 2, Vinohrady, Na Kozačce 7/1289, PSČ 120 00

Stručná charakteristika společnosti
Jsme společnost zabývajíci se vyhledávaním kandidátov, pracovný portál, personálné poradenstvo.

Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství

Informace o náboru
Pro našeho klienta, společnost, která zprostředkovává komplexní informační systém prověřeným firmám všech velikostí v Čechách a na Slovensku, hledáme vhodného kandidáta na pozici Konzultant QI.