Účetní/pokladní v systému Navision

Nabídka pracovní pozice od 25. 9. 2017 není aktivní.

Místo práce: Měšice u Prahy (informace o místu práce: Středočeský kraj)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• účtování faktur přijatých, interních dokladů, banky
• evidence a kontrola formálních náležitostí účetních dokladů
• kontrola a spolupráce při sestavování měsíčních výkazů DPH
• spolupráce při zpracování účetních závěrkových prací
• vedení korunové a eurové pokladny – účtování dokladů, kontrola a
příprava dokladů pro výplatu cestovních náhrad)
• zpracování statistických hlášení
• příprava podkladů pro reporting
• kontrola saldokont, párování saldokontních účtů
• spolupráce s auditory a daňovými poradci

Jiné výhody

• pracovní poměr na dobu neurčitou
• zázemí stabilní a dynamické společnosti
• vysoce moderní a atraktivní pracovní prostředí
• zajímavou a samostatnou práci
• motivující platové ohodnocení
• možnost seberealizace a osobního růstu
• týden dovolené navíc
• stravenky
• nástup možný IHNED

Požadavky na zaměstnance

• SŠ vzdělání ekonomického směru
• znalost systému Microsoft Navision podmínkou
• min. 2 roky praxe na obdobné pozici ideálně v oblasti logistiky
• velmi dobrá znalost účetních a daňových zákonů
• proaktivní přístup, samostatné řešení svěřených zodpovědností
• systematičnost, pečlivost, svědomitost
• ochota učit se novým věcem
• znalost AJ výhodou
• dobrá uživatelská znalost MS Office

Inzerující společnost

L7 Group a.s., IČO: 25405969

Liberec, Liberec VI-Rochlice, Doubská 997, PSČ 460 06

Kontakt
Renata Čapková, renata.capkova@helicar.cz, 773 699 242

Zdoj nabídky: Dobrá práce

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Placena dovolena

Otázka: Dobry vecer.Nemam zadne zkusenosti s praci na smlouvu.Je to rok a půl co jsem byla zamestnana na plny uvazek. Bohuzel me dal vypoved (ze dne na den) a to dohodou,az po mem podpisu mi znamí rekli ,ze jsem... více