Regionální obchodní manažer s mezinárodní působností

Nabídka pracovní pozice od 25. 9. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Praha

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Podpora prodeje přes distributory a obchodníky (v současné době 13) v regionech CZ, SK, HU, RO, BU, RS
- Zlepšování obchodních výsledků školením v technické i obchodní části, spolupráce při tvorbě objednávek, aktivní účast na jednání se zákazníky
- Ve spolupráci s lokálními obchodními zástupci přímý prodej kompenzátorů zákazníkům – koncovým uživatelům i projekčním organizacím
- Nastavení KPIs a plánů pro svěřené regiony a zároveň odpovědnost za jejich plnění
- Hledání nových cest vedoucích k vyšší efektivitě

- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti, která si svých zaměstnanců váží
- Možnost rozvíjet zaměstnance a obchodní výsledky celého regionu
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Služební automobil i osobnímu používání
- A v neposlední řadě velkou odpovědnost

Požadavky na zaměstnance

Naším klientem je významný producent průmyslových těsnících technologií a kompenzátorů v globálním měřítku. V současné době hledají schopného obchodníka/manažera, který by byl dravou posilou do týmu obchodních zástupců a který by napříč svěřeným regionem by se podílel na obchodní činnosti. Zároveň by i mentoroval obchodníky a podílel se na celém obchodním plánu. Pozice je vhodná především pro kandidáty se zkušeností v technickém obchodu, kteří se nebojí výzev!

- Technické vzdělání
- Zkušenosti v oblasti technického obchodu
- Velkou výhodou je praxe v oblasti kompenzátorů, těsnění a ucpávek
- Plynulá znalost angličtiny, velkou výhodou je německý jazyk
- Organizační dovednosti a schopnost vést zaměstnance
- Komunikativnost, cit pro vyjednávání, zaměření na výsledek, systematický přístup k práci
- Ochota cestovat

Inzerující společnost

MANPOWER, s.r.o., IČO: 41194659

Praha 2, Karlovo nám. 10/2097, PSČ 120 00

Kontakt
Tomáš Baierl, tomas.baierl@manpower.cz, 727807408