Operátor ve výrobě – strojírenství

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Světově nejvýznamnější výrobce kluzných ložisek pro automobilový průmysl hledá do svého týmu zaměstnance na následující pozici:

OPERÁTOR VE VÝROBĚ – STROJÍRENSTVÍ

Místo výkonu práce: Brno – město
Možnost nástupu: ihned nebo dle dohody
Směnnost: Práce ve dvou směnách

Co bude náplní Vaší práce?

Převážně manuální obsluha automatické linky pro povrchovou úpravu kovových součástek
Skládání součástek do forem, jejich příprava na další procesy
Dodržování stanovených pravidel pro jakost a ochranu životního prostředí
Budete pracovat na 2 směny – ranní a odpolední od pondělí do pátku na smlouvu přímo
se zaměstnavatelem, nikoli přes agenturu

Co byste ještě měli vědět?

Dostanete smlouvu přímo se zaměstnavatelem na hlavní pracovní poměr. Na směně budete pracovat v týmu 4 zaměstnanců a dohlížet na Vás bude prima vedoucí.

Jiné výhody

Co Vás čeká, když uspějete?

Stabilní zaměstnání v prostředí mezinárodní společnosti
Možnost profesního i osobního růstu
Motivující finanční ohodnocení, půlroční prémie a další bonusy
Nové, moderní prostředí, dotované závodní stravování a jazykové kurzy
Místo výkonu práce v Brně - Slatině

Požadavky na zaměstnance

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?

Je schopný samostatné práce na daném technologickém zařízení
Je manuálně zručný a obratný při práci na lince

Bude pro Vás výhodou, pokud:

Máte zkušenosti s podobnou prací
Domluvíme na nástupu co nejdříve

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Jak si zvýšit důchod, když při jeho čerpání pracujete? Jak funguje takzvaná práce na procenta?...více

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více