Vedoucí kontroly kvality

Nabídka pracovní pozice od 20. 11. 2017 není aktivní.

Místo práce: Brno - venkov (informace o místu práce: Jihomoravský kraj)

Mzda: 40.000 - 50.000 Kč

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- stanovení a optimalizace procesů managementu kvality ve společnosti
- vedení týmu 10 kontrolorů ve výrobě
- metodické vedení mezioperační a výstupní kontroly
- školení pracovníků kvality výroby
- organizace a řízení kvality ve výrobě
- provádění a vyhodnocení interních auditů procesu a výrobkových auditů dle požadavků ISO
- stanovení interních směrnic a norem kvality a zajištění jejich dodržování
- analýza příčin reklamací a návrhy nápravných řešení
- návrh a koordinace řešení zákaznických reklamací pro svěřenou oblast výroby
- příprava a účast na interních a externích zákaznických auditech
- komunikace se zahraničními zákazníky
- spolupráce s ostatními útvary společnosti

Jste zkušený praktik, který preferuje přímý kontakt s výrobou? Nejsou nadnárodní společnosti Vaším šálkem kávy? Pak hledáme právě Vás, odborníka na kvalitu, co ukočíruje 10 kontrolorů výroby.

- příležitost pracovat na zakázkách významných mezinárodních společností
- motivující mzdové ohodnocení
- možnost profesního růstu
- dotované stravování v areálu společnosti
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na jazykové či odborné kurzy
- telefon pro soukromé účely
- 20 dnů dovolené

Požadavky na zaměstnance

- VŠ/SŠ vzdělání v oboru strojírenství nebo řízení kvality
- úspěšná praxe min. 5 let na obdobné pozici ve výrobním podniku
- praxe na vedoucí pozici min. 2 roky
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- nutná znalost NJ nebo AJ
- orientace ve výkresové dokumentaci
- časová flexibilita (občasné služební cesty)
- důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů
- dobré komunikační schopnosti, analytické a logické myšlení
- schopnost plánování a organizování práce, vedení a motivace pracovního týmu
- proaktivní a iniciativní přístup
- manuální zručnost
- ochota učit se novému a dále se vzdělávat
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Inzerující společnost

JOBS.EU, s.r.o, IČO: 26959631

Brno, Štýřice, Vídeňská, PSČ 639 00

Eva Zinnburgová, zinnburgova@jobseu.net, 543 235 024, 724000616