Závodní lékař

Hledaná pozice

Místo práce: Praha

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* provádění periodických prohlídek v rámci pracovně-lékařské zdravotní péče
* práce na částečný úvazek (dopolední hodiny)

Máte atestaci ze všeobecného praktického lékařství nebo pracovního lékařství a hledáte prostor pro další uplatnění? Rádi byste pracovali pro spolehlivého zaměstnavatele, který Vám nabídne moderní a příjemné pracovní prostředí i adekvátní ohodnocení a další zajímavé benefity?

Pokud je pro Vás tato příležitost zajímavá, rádi Vám pozice více představíme, napište nám!

ZÁVODNÍ LÉKAŘ

* odpovídající finanční ohodnocení
* kvalitně vybavenou ordinaci
* práci na částečný úvazek
* místo výkonu práce: Středočeský kraj (Mladoboleslavsko)

Požadavky na zaměstnance

* vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné praktické lékařství nebo pracovní lékařství
* zájem o působení na pozici lékaře pracovně-lékařských služeb
* znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Advantage Consulting, s.r.o. - Brno, IČO: 26289822

Brno, Brno-město, Orlí, PSČ 602 00

Ing. Kateřina Drábková, chemistry@acjobs.cz, 00420775787068, + 420 734 713 298