Personalista - mzdy

Nabídka pracovní pozice od 16. 10. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Olomoucký kraj

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Příprava podkladů a zpracování mezd
* Práce v interním systému
* Personální výpomoc dle potřeb, např. s nábory, vystavením inzerátu, apod.

Na dobu určitou půl roku hledáme účetní na zpracování mzdového účetnictví a reportů s údaji o stavu lidských zdrojů v podniku. Vhodné např. při rodičovské nebo důchodce. Podmínkou komunikativní angličtina, protože jde o mezinárodní firmu.

*Příležitost udržovat si svoje znalosti i mimo HPP
*Práci na dobu určitou
*Možnost úvazku dle Vašich preferencí a dohody
*Nástup možný dle dohody ihned
*Místo výkonu práce přímo v Olomouci

Požadavky na zaměstnance

*Schopnost zpracování mezd bez zaučování
*Nebojácnost promluvit v anglickém jazyce v práci ohledně personalistiky, mezd
*Pečlivý přístup k práci
* Výhodou možnost nástupu ihned

Inzerující společnost

Advantage Consulting, Olomouc, IČO: 26289822

Brno, Brno-město, Orlí, PSČ 602 00

Mgr. Martina Malečková, olomouc@acjobs.cz, 00420775787777, +420775787777