Archeologové - DOKUMENTÁTOR/KA ARCHEOLOGA

Hledaná pozice

Archeologové

Místo práce: Národní památkový ústav-002 Územní odborné pracoviště v Libereci, Liberec, Liberec (informace o místu práce: Liberec)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Pružná pracovní doba

Mzda: 13920 - 20960 Kč

Nástup od: 15. 2. 2017

Poznámka: Pracovní náplň: - dokumentační činnost v referátu archeologie v rámci terénních archeologických výzkumů i při následném laboratorním zpracování - spolupráce na vědeckovýzkumných projektech v oboru archeologie - spolupráce na výkonu archeologické památkové péče - práce s elektronickými systémy evidence kulturních památek archeologické povahy Požadujeme: - středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání - tvůrčí, koncepční, komunikační a organizační schopnosti - proaktivní a samostatné jednání, snaha o odborný rozvoj - dobrá znalost práce na PC - řidičský průkaz skupiny B - občanská a trestní bezúhonnost Výhodou je: - praxe v oboru, vzdělání v oboru archeologie nebo v oblasti památkové péče - zkušenosti s archeologickým výzkumem - znalost práce v GIS, znalost základů fotodokumentace, znalost základů kresebné dokumentace Nabízíme: - stabilitu státní příspěvkové organizace - platové zařazení dle zák. 262/2006 Sb. a nařízení vlády č. 564/2006 Sb., platová třída 9 - pružnou pracovní dobu - pět týdnů dovolené - příspěvek na stravování - zajímavou práci v perspektivním kolektivu - volné vstupy na hrady a zámky ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky Dále uchazeč předloží: - strukturovaný životopis s údaji o dosavadní praxi a odborných znalostech - motivační dopis - výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší třech měsíců (před podpisem smlouvy) - ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání (před podpisem smlouvy) Další informace na e- mailu: tiserova.renata@npu.cz, tel. 485 222 430, 602 118 613 Předpokládaný termín nástupu: únor 2017 Předpokládaný termín ústního pohovoru: první polovina měsíce února Písemné nabídky zasílejte poštou do 30. 1. 2017 na adresu: Národní památkový ústav, ÚOP v Liberci Mgr. Renata Tišerová Jablonecká 642/23, 460 01 Liberec nebo na e-mail: tiserova.renata@npu.cz, (doklady o nejvyšším dosaženém vzdělání a výpis z Rejstříku trestů uchazeč předloží až před podpisem smlouvy) NPÚ si vyhrazuje možnost zrušit výběrové řízení bez odůvodnění.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Inzerující společnost

Národní památkový ústav, IČO: 75032333

Kontakt
Mgr. Renata Tišerová, +420 485 222 430,602 118 613, tiserova@liberec.npu.cz