Vodári, Kurenári, Plynári - práca v Nemecku

Nabídka pracovní pozice od 2. 5. 2017 není aktivní.

Místo práce: Nemecko, Baden Württemberg (informace o místu práce: Plzeňský kraj, Karlovarský kraj)

Mzda: 2500 eur/mesiac

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inštalácia vykurovacích systémov /ústredné kúrenie, plynových zariadení, podlahové vykurovanie/
Montáž vodovodných rozvodov a sanitárnych zariadení
Montáž kompletných kúpeľní
Práca podľa výkresovej dokumentácie
Zváranie autogénom

Jiné výhody

Mzda: 11,23 eur brutto/h
Diéta: 45 eur netto/deň
Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
Týždenné zálohy
Možnosť pracovať nadčasy
Pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
Stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
Platba daní a sociálnych príspevkov zamestnávateľom
Rodinné prídavky na dieťa
Nárok na dovolenku
2x ročné prémium /vianočná a letná/
Ročne hradená pracovná odev 1-2 krát
Možnosť prcovať na turnusy po dohode so zamestnávateľom
Veľmi dobrá podpora od nášho tímu

Požadavky na zaměstnance

Vzdelanie v danom odbore - stredoškolské s maturitou, stredoškolské bez maturity, nadstavbové, certifikát
Prax v odbore minimálne 2 roky
Nemecký jazyk na úrovni - A2/B1
Vodičský preukaz
Samostatná práca, flexibilita
Schopnosť tímovej spolupráce
Vlastné auto

Inzerující společnost

Prestige Work, IČO: 44220065

Bohušovice nad Ohří, Zahradní, PSČ 411 56

Gabriela Szabóová, mp.prestigework@gmail.com, 00421950654464

Zdoj nabídky: Dobrá práce

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Indexový certifikát, Zaplacená smlouva, Eskalace, cestování, letecké spoelčnosti, zrušený let, zahraničí, zpoždění, great escape, katastr, marihuana, cizí kapitál, managament, redakce, Jižní centrum, kombinované hypotéky, dodavetelé, zaměstnaný

007JB0ND, MA1LASKA, 007JB0ND, 4M83233, 007JB0ND