Ihned! Elektroinstalatéři do Německa - region Zwickau/Chemnitz

Místo práce: Zwickau, Chemnitz (informace o místu práce: Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj)

Mzda: cca 2800 - 3000 Euro brutto/ měsíc

Požadavky na zaměstnance

Hledáš opravdu spolehlivého zaměstnavatele a dlouhodobou perspektivu? Máš profesní předpoklady a nebojíš se mluvit německy?

Naše společnost Dremo Personaldienstleistung GmbH hledá na stavební projekty v regionu Zwickau-Chemnitz více elektrikářů/elektroinstalatérů. Jedná se o hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

- práce na projektech - stavby bytů, domů, obchodů, institucí
- instalace, obsluha a oprava elektrických zařízení
- pokládání domovních přípojek
- montování osvětlení, zvonků a domovních mikrofonů
- zasazení vypínačů, zásuvek

Požadujeme:

- němčina na komunikativní úrovni, znalost terminologie - uchazeč se musí umět samostatně dozozumět na stavbě, musí pochopit zadaný úkol, provést jej dle instrukcí, popsat problém
- pracovní zkušenosti v oboru elektroinstalace z Německa, příp. z Rakouska, ne starší 5-ti let
- výuční list v oboru
- dobrá orientace v návodech
- zkušenosti se speciálním nářadím a stroji
- slušné vystupování a výborná pracovní disciplína
- samostatnost
- flexibilita - připravenost na práce na různých projektech v průběhu roku a na práci ve směnách
- ř.p. a vlastní automobil

Nabízíme:

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- nadtarifní plat a diety
- práce na stavebních projektech s dlouhodobým výhledem v regionu Zwickau
- standardně zajišťujeme ubytování v místě výkonu práce
- denní dojíždění za prací z domova možné dle domluvy (vhodné pro uchazeče ze západních Čech poblíž hranic se SRN)
- pracovní doba min. 40 hod. /týdně (dle potřeby klienta možná práce nad základní pracovní dobu)
- příplatky za presčasy, práci o svátcích a nedělích, za noční práci
- příspěvek na Vánoce a na dovolenou celkem 300 Euro (po odpracovaných 6-ti měsících)
- výborná organizace práce - po celou dobu trvání pracovního poměru je s Vámi v kontaktu zkušený disponent
- záruka práce po celý rok bez přestávek
- 24 až 30 dní dovolené (dle délky trvání pracovního poměru)
- zdravotní a sociální pojištění (důchodové, pojištění v nezaměstnanosti )
- možnost výplaty záloh za každý odpracovaný týden
- v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu a základního pracovního náčiní

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Trauma jako pracovní úraz? Soud řekl, kdy je nárok na odškodnění

Jste v práci svědkem nějaké nečekané dramatické události – začne hořet, kolega spadne...více

Královské školy: Jsme střední proud. Žádná alternativa

Soukromých škol přibývá každým rokem zejména ve větších městech. Už dávno přitom nesbírají...více