Řídící pracovníci ve školních jídelnách - Vedoucí školní jídelny

Hledaná pozice

Řídící pracovníci ve školních jídelnách

Místo práce: Základní škola a mateřská škola, Kamenický Šenov, nám. Míru 616, příspěvková organizace, Česká Lípa, Kamenický Šenov (informace o místu práce: Kamenický Šenov)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 13500 - 18560 Kč

Nástup od: 15. 8. 2016

Poznámka: Náplň práce: organizace práce ve školní jídelně; vedení týmu pracovnic; kontrola dodržování BOZP; důraz na hospodárnost provozu vedení administrativy kuchyně, příprava podkladů pro ekonomický úsek školy. Komplexní zajišťování chodu kuchyně, od nákupu potravin, přes vedení skladu, vydávání potravin na vaření, normování, tvorba jídelníčku a kritických bodů, kontrola práce a procesu přípravy jídel, plnění spotřebního koše vedení agendy strávníků, objednávky stravy, placení stravného, evidence odběr jídel. oblast výživy a hygieny (legislativa školního stravování, kontrola školního stravování z pohledu výživy a hygieny, výživové normy, spotřební koš, pitný režim, finanční normativ, dietní stravování ve školní jídelně) Požadujeme: schopnost samostatného jednání (samostatné řešení úkolů, řešení konfliktů); spolehlivost; příjemné vystupování; ochota učit se; kreativita a komunikativnost uživatelskou znalost práce s PC, znalost programu VIS Plzeň sklad a stravné výhodou. rejstřík trestů bez záznamu; znalost obchodních počtů a manipulace s penězi a ceninami. Zájemci se mohou hlásit: zasláním životopisu (CV) a motivačního dopisu do 29.6.2016 na e-mail: skola@zsks.cz Vybraní kandidáti budou vyzváni k výběrovému řízení dne 4.7.2016 v 9.00 ho­din v Základní škole a mateřské škole Kamenický Šenov.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Požadované vzdělání

  • Kuchař-číšník, práce ve společném stravování

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Inzerující společnost

Základní škola a mateřská škola, Kamenický Šenov, nám. Míru 616, příspěvková organizace, IČO: 49864653

nám. Míru 616, 471 14 Kamenický Šenov - Kamenický Šenov

Kontakt
Mgr. Martin Karhan, ředitel, +420 734 257 617, skola@zsks.cz