Asistenti Celní správy ČR - Asistent/ka

Hledaná pozice

Asistenti Celní správy ČR

Místo práce: Generální ředitelství cel - Celní úřad Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc (informace o místu práce: Olomouc)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 12880 - 19370 Kč

Nástup od: 1. 2. 2016

Poznámka: Pracovní náplň: - zabezpečování činností sekretariátu ředitele celního úřadu a jeho zástupce, včetně přípravy, organizace a administrativního zajištění jejich pracovního programu, - komplexní zajišťování spisové služby elektronicky, - doručování a provádění úkonů prostřednictvím datových schránek, - zabezpečování příjmu a odesílání poštovních zásilek. Požadavky: - střední vzdělání s maturitou, - komunikační schopnosti, - časová flexibilita, - praxe na pozici asistentky výhodou - trestní bezúhonnost. Pracovní poměr na dobu určitou, zástup za mateřskou dovolenou do 17.7.2016, s prodloužením PP po dobu zástupu za rodičovskou dovolenou. Platové zařazení: 7. platová třída (dle nař. vl. č. 564/2006 Sb. v platném znění, rozpětí od 12.880,- Kč - 19.370,- Kč měsíčně, podle délky započitatelné praxe). Pracoviště Olomouc, Blanická 19. Předpokládaný nástup 1. 2. 2016. Přihlášku včetně životopisu doručte POUZE elektronicky na e-mail: e.demelova@cs.mfcr.cz nebo na adresu Celního úřadu pro Olomoucký kraj, referát Personální Olomouc, Blanická 19, 772 71 Olomouc nejpozději do 22. 1. 2016. V případě jakýchkoli dotazů volejte na tel. č.: 585 111 244.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Inzerující společnost

Generální ředitelství cel, IČO: 71214011

Praha 4 - Michle (Praha 4), Budějovická 7, PSČ 140 96

Kontakt
Pouze písemně, e.demelova@cs.mfcr.cz

Další nabídky práce

Zdoj nabídky: ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Nemoc z povolání

Otázka: Dobrý den,za měsíc to bude 10 let co pracuji ve firmě. Letos v březnu na pravidelné roční prohlídce u firemního lékaře nás poprvé poslal na měření karpálu.Byly mi naměřeny a firemní lékař mě poslal na... více