Projektový specialista / technický referent - i absolventi

Místo práce: Praha-východ okolí Říčan (informace o místu práce: Středočeský kraj)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PARTNER 4 JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta – mezinárodní obchodně-výrobní společnost (technické zaměření), hledám vhodného uchazeče na pozici:

PROJEKTOVÝ SPECIALISTA / TECHNICKÝ REFERENT – pozice vhodná i pro absolventy

Náplň práce:
• Zodpovědnost za jednotlivé zakázky v oblasti after sales služeb
• Technická podpora zákazníkům
• Spolupráce s týmem – příprava cenových nabídek / kalkulací, zpracování technické dokumentace
• Operativní řešení úkolů
• Práce v s interním systémem - SAP

• Nástupní platové ohodnocení ve výši 25.000 - 30.000Kč + bonusy / provize
• Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• Odborné zaškolení
• Pravidelná produktová školení
• Možnost osobního rozvoje / postupu v rámci společnosti
• 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, jazykové kurzy atd.
• Místo výkonu práce: Praha – východ (možnost využívání firemního autobusu z Opatova)

Další zajímavé pracovní nabídky na: www.partner4job.cz

Požadavky na zaměstnance

• VŠ/SŠ vzdělání (technicky zaměřené)
• Velmi dobré komunikační schopnosti
• Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka – komunikace s mateřskou společností
• Technickou zdatnost
• Velmi dobrá znalost MS Office
• ŘP sk. B

Inzerující společnost

PARTNER 4 JOB s.r.o., IČO: 02614235

Ondřejov, Turkovice, Nad Lesem, PSČ 251 65

Jana Lžičařová, jana.lzicarova@partner4job.cz, +420 602 403 276, +420 602 403 276

Zdoj nabídky: Dobrá práce

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Důchod

Otázka: zaměstnavatel neplatil soc. pojištění - Dobrý den, zaměstnavatel neplatil za maminku rok soc. pojištění, nyní je jí vyměřen důchod o 1000kč,-nižší. Zaměstnavatel je mrtvý, firma neexistuje, účetní tvrdí,... více