Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - Pracovník vychystávky zboží

Hledaná pozice

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Místo práce: Kaufland Česká republika v.o.s. - Distribuční centrum Olomouc-Holice, Olomouc, Olomouc (informace o místu práce: Olomouc)

Druh pracovního poměru: Pracovní poměr

Úvazek: Plný

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 18500 Kč

Nástup od: 1. 2. 2016

Poznámka: Vaším úkolem bude: bezchybné vyskladnění zboží podle skladových příkazů, odvážení/zavážení zboží na zóny, úklidová činnost, transport prázdných palet a odpadu na připravená sběrná místa v oblastech skladu, dodržování nastavených procesů příjmu a výdeje zboží. Požadujeme: základní vzdělání, fyzická zdatnost (fyzicky náročná práce), ochota pracovat pondělí - pátek (ranní směny), trestní bezúhonnost. Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu neurčitou od druhého roku u firmy - 13.plat, týden dovolené navíc nástupní hrubá měsíční mzda 18.500,- Kč + prémiový systém, firemní stravování. Místo výkonu práce: Týnecká 65, Olomouc. Vaše písemné podklady nám zašlete prosím POUZE na mailovou adresu:naborlogistika.9300@kaufland.cz

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Inzerující společnost

Kaufland Česká republika v.o.s., IČO: 25110161

Praha, Břevnov, Bělohorská, PSČ 169 00

Kontakt
Lenka Sadilová, naborlogistika.9300@kaufland.cz

Další nabídky práce

Práce v oboru: Strojírenství

Lokality: Olomouc

Zdoj nabídky: ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Placená překážka

Otázka: Dobrý den, chci se zeptat, zda je v zákoně stanoveno, že ortodoncie nespadá do kategorie, která se dá uplatnit jako placená překážka v práci? Mám potvrzení od lékaře, že se při každé návštěvě ordinace... více