Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - Sociální pracovník

Hledaná pozice

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Místo práce: Dům Kněžny Emmy - domov pro seniory, Mělník, Neratovice (informace o místu práce: Neratovice)

Druh pracovního poměru: Pracovní poměr

Úvazek: Plný

Směnnost: Pružná pracovní doba

Mzda: 14670 - 20160 Kč

Nástup od: 14. 1. 2016

Poznámka: Náplň práce: hlavním předmětem a obsahem práce je poskytování podpory a pomoci osobám žijících v sociálně vyloučených komunitách. Dále realizace a plánování aktivit vedoucích k preventivním opatřením u osob, které vedou rizikový způsob života nebo jsou tímto způsobem ohroženy. Cílovou skupinou jsou etnické menšiny a forma poskytování služeb je terénní. Požadujeme: vzdělání a odbornou způsobilost podle zák. 108/2006 Sb., bezúhonnost a zdravotní způsobilost, psychickou odolnost, spolehlivost, flexibilitu, příjemné a empatické vystupování, samostatnost, smysl pro zodpovědnost a přesnost, znalost práce na PC. Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou. Příspěvek na stravu, různé benefity v rámci zařízení. Místo výkonu práce: Kojetická 1414, 277 21 Neratovice. Kontakt: Ing. Látal, POUZE PÍSEMNĚ, životopisy zasílat e-mailem. Podmínkou účasti výběrového řízení je zaslání (e-mailem) strukturovaného životopisu kontaktní osobě do 1. 2. 2016. Výběrové řízení se koná 3. 2. 2016 od 13:30 hod. Před výběrovým řízením bude každý uchazeč telefonicky a e-mailem požádán o potvrzení účasti.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Inzerující společnost

Dům Kněžny Emmy - domov pro seniory, IČO: 70566241

Neratovice, Kojetická 1414, PSČ 277 11

Kontakt
Ing. Jaroslav Látal, DiS., +420 315 630 555, latal@demmy.cz

Další nabídky práce

Zdoj nabídky: ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mělník

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Uznání praxe

Otázka: Dobrý den,pracovala jsem u příspěvkové organizace/pod MPSV/23let jako všeobecná sestra u lůžka.Dostala jsem výpověď pro nadbytečnost s možností dojíždět 50km.To jsem odmítla a podala si žádost o pracovníka... více