Odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur - Rada/odborný rada - specialista monitoringu projektu ,,Efektivní služby zaměstnanosti" v Oddělení trhu práce KoP Rakovník

Hledaná pozice

Odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur

Místo práce: KrP Příbram, Příbram, Příbram (informace o místu práce: Příbram)

Druh pracovního poměru: Pracovní poměr

Úvazek: Plný

Směnnost: Pružná pracovní doba

Mzda: 17870 Kč

Nástup od: 15. 2. 2016

Poznámka: Hlavní popis: realizuje monitoring zamtelů v příslušnosti KoP, zajišťuje monitoring volných prac. míst, uskutečňuje poradenství pro zamtele, řídí informační schůzky pro zamtele, organizuje a vede semináře se zamteli, setkání se zamteli, (před)výběrová řízení uchazečů pro zamtele, podílí se na dalších jednorázových aktivitách organizovanými ÚP ČR, ve spolupráci s útvary zaměstnanosti KoP ÚP ČR zajišťuje (před)výběr vhodných uchazečů o zaměstnání, informuje zamtele o situaci na trhu práce a nástrojích aktivní politiky zaměstnanosti, zjišťuje potřeby zamtelů v oblasti trhu práce, předává informace dalším zainteresovaným útvarům ÚP ČR, eviduje a administruje údaje o zamtelích, konaných akcích a předávaných informací útvarům ÚP ČR, spolupracuje s vedoucími pracovníky a dalšími zaměstnanci KoP. Výběrového řízení na služební místo se může zúčastnit žadatel, který je: a) státním občanem ČR, b) dosáhl věku 18 let, c) je plně svéprávný, d) je bezúhonný, e) dosáhl vzdělání stanoveného zákonem pro toto služební místo (min. bakalář), f) má potřebnou zdravotní způsobilost. K žádosti žadatel přiloží: 1) písemné čestné prohlášení o státním občanství, 2) písemné ČP o svéprávnosti, 3) výpis z evidence Rejstříku trestů (mladší 3 měsíců), 4) písemné ČP o dosažení stanoveného vzdělání nebo originá či úředně ověř. kopii dokladu o dosaženém vzdělání, 5) písemné ČP o zdravotní způsobilosti nebo lékařský posudek o zdrav. způsobilosti, 6) strukturovaný profesní životopis. Posuzovány budou žádosti podané do 19.1.2016, tj. zaslané na adresu: Úřad práce ČR, Krajská pobočka v Příbrami, náměstí T.G.Masaryka 145, 261 01 Příbram 1 nebo osobně podané na podatelnu úředu na výše uvedené adrese, žádost lze podat i v el. podobě s uznávaným el. podpisem na adresu: podatelna@pb.mpsv.cz nebo prostřednictvím datové schránky ID k7rzpxf. Obálka, resp. datová zpráva musí být označena slovy: ,,Neotvírat" a ,,Výběrové řízení pod č.j. UPCR-2016/664-78099815".

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Inzerující společnost

Úřad práce České republiky, IČO: 72496991

Praha - Holešovice 1278, Dobrovského, PSČ 170 00

Kontakt
JUDr. Alena Lajbnerová, alena.lajbnerová@pb.mpsv.cz

Další nabídky práce

Zdoj nabídky: ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rakovník

Výpočet čisté mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Hledáte práci ve financích?

Nejste spokojení v zaměstnání? Hledáte zajímavou příležitost? Staňte se finančním odborníkem nezávislým na bankách nebo pojišťovnách? Pomůžeme vám.

Další čtení na flowee.cz

Nečekejte na pravidla sextingu. Zájemcům o fotku pošlete nahou krysu

Nečekejte na pravidla sextingu. Zájemcům o fotku pošlete nahou krysu

Jakkoli hrozné představy o sextingu máme, většinou je to docela normální věc. Co normální...více

Sluneční alergie: Nebezpečná nemoc, na kterou se lék stále hledá

Sluneční alergie: Nebezpečná nemoc, na kterou se lék stále hledá

Sluneční alergií označujeme stav, kdy se nám na pokožce objeví svědivá červená vyrážka....více

V Keni mají šířit internet horkovzdušné balóny

V Keni mají šířit internet horkovzdušné balóny

Jak co nejefektivněji a nejrychleji rozšířit internet po rozsáhlé a místy zaostalé zemi?...více

Zdroj: Logo Flowee

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: DPČ x zkrácený úvazek
Poradna > Právní poradnaPracovní právo

Otázka: Dobrý den, mám dlouhodobou brigádu a za tento rok mi opět končí DPP a teď je zde dilema, zda jít na DPČ (to jsem měl předešlé roky) a nebo zkusit zkrácený úvazek. Se zkráceným úvazkem jsem přišel já (pojištění... více

Pracovní právo

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.