Strážníci - Strážník Městské policie Zábřeh

Hledaná pozice

Strážníci

Místo práce: Město Zábřeh, Šumperk, Zábřeh (informace o místu práce: Zábřeh)

Druh pracovního poměru: Pracovní poměr

Úvazek: Plný

Směnnost: Nepřetržitý provoz

Mzda: 14880 - 21370 Kč

Nástup od: 1. 3. 2016

Poznámka: Podmínky pro přijetí dle Zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii: - minimálně SŠ vzdělání s maturitou, - morální a občanská bezúhonnost, spolehlivost, - duševní způsobilost - bude ověřena psychologickým vyšetřením, - tělesná způsobilost - bude ověřena fyzickými testy a zdravotní prohlídkou, - občan ČR starší 21 let. Další požadavky pro podání přihlášky: - uživatelská znalost práce na PC (MS Office - Excel, Word, Outlook, Internet), - řidičský průkaz skupiny ,,B", aktivní řidič, - VOŠ či VŠ vzdělání výhodou, - ochota k absolvování školení MVČR v rozsahu několika týdnů zakončeného odbornou zkouškou, průběžné vzdělávání, - výborné komunikační a organizační schopnosti, samostatnost při rozhodování, přirozená autorita, asertivita, spolehlivost, - odolnost vůči stresu, flexibilita, základní znalost příslušných právních norem, všeobecný přehled. Výčet dokladů nutných k podání přihlášky: - Písemná přihláška s uvedením základních osobních údajů, jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, telefonní spojení, email, datum a podpis. K přihlášce přiložte prohlášení o souhlasu se zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účel výběrového řízení na obsazení pozice strážníka MP Zábřeh. - Strukturovaný životopis s aktuální civilní fotografií a s uvedením dosavadních zaměstnání, reference výhodou. - Výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíce). - Čestné prohlášení o spolehlivosti dle § 4 písm. b) zákona o obecní policii. - Ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup 1.3.2016 nebo později dle dohody, s tříměsíční zkušební lhůtou, v 7. platové třídě dle Nařízení vlády č. 130/2009 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění a nařízení vlády č. 222/2010 Sb., kterým se stanoví katalog prací, v platném znění. Písemné přihlášky se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami zasílejte v uzavřené obálce s nadpisem ,,Strážník MP - výběrové řízení" na personální oddělení MěÚ Zábřeh, Masarykovo nám. 510/6, 789 01 Zábřeh, nejpozději do 20.1.2016. Bližší informace k pracovnímu místu strážníka podá Bc. Václav Doubrava, velitel MP Zábřeh na tel: 583 468 157, nebo personalistka Bc. Ilona Vařeková, DiS., tel.: 583 468 241, email: ilona.varekova@muzabreh.cz. Zaměstnavatel si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit či místo neobsadit.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Inzerující společnost

Město Zábřeh, IČO: 00303640

Zábřeh, Masarykovo náměstí 6/510, PSČ 789 01

Kontakt
Bc. Ilona Vařeková, DiS., personalistka, +420 583 468 241, ilona.varekova@muzabreh.cz

Další nabídky práce

Práce v oboru: Ostraha a bezpečnost

Lokality: Zábřeh

Zdoj nabídky: ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

Hledáte práci ve financích?

Nejste spokojení v zaměstnání? Hledáte zajímavou příležitost? Staňte se finančním odborníkem nezávislým na bankách nebo pojišťovnách? Pomůžeme vám.

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Výpočet dovolené a délka odstupného
Poradna > Právní poradnaPracovní právo

Otázka: Dobrý den,manžel pracuje ve firmě 24 let a po téměř 6 měsícní neschopnosti neprošel lékařskou kontrolou.Dlouhodobě neschopný vykonávat práci na jeho pozici zaměstnance.Přeřadit na jinou fukci se nepodařilo... více

Pracovní právo

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.