Specialisté v oblasti sociální práce - ASISTENT/KA KOORDINÁTORA DOBROVOLNICKÉHO CENTRA

Hledaná pozice

Specialisté v oblasti sociální práce

Místo práce: Diecézní charita České Budějovice, České Budějovice, České Budějovice (informace o místu práce: České Budějovice)

Druh pracovního poměru: Pracovní poměr

Úvazek: Plný

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 14000 Kč

Nástup od: 13. 1. 2016

Poznámka: Náplň práce: oblast činnosti - koordinátor dobrovolnického programu Paleta života (senioři), programu Šance všem (osoby ohrožené sociálním vyloučením), programu Vincent, pomoc v dalších dobrovolnických programech; náplň činnosti - získávání nových dobrovolníků, vstupní pohovory, školení, administrativa a průběžné metodické vedení dobrovolníků, komunikace s přijímajícími organizacemi a kontaktními osobami v nich, komunikace s klienty, metodické vedení dobrovolníků, administrativa, prezentace projektu na veřejnosti (školy, přednášky pro veřejnost). Správa webových a facebookových stránek. Požadujeme: VŠ vzdělání ze sociální/zdravotně-sociální oblasti, praxe v sociální oblasti výhodou (i jako dobrovolník), zkušenosti s dobrovolnictvím výhodou, uživatelská znalost PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet), ŘP sk. B, nutné osobnostní předpoklady: komunikativnost, flexibilita, schopnost práce v týmu, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, pozitivní přístup k seniorům a osobám ohrožených sociálním vyloučením. Nabízíme: smysluplnou práci v zajímavé oblasti, přátelském a dynamickém týmu, platové ohodnocení 14 000,- Kč. Přihlášky k výběrovému řízení musí obsahovat: strukturovaný životopis, motivační dopis, 2 reference z předchozího zaměstnání/nebo brigády/ nebo dobrovolnické činnosti, telefon, e-mail. První kolo výběrového řízení bude probíhat formou ústního pohovoru ve čt 25. 2. 2016 od 13.00 hodin, tento termín je určen pouze pro pozvané uchazeče. Přihlášky zasílejte do 19. 2. 2016 na adresu Diecézní charita ČB, Kanovnická 16, 370 01 České Budějovice nebo na e-mail: dobrovolnici@charitacb.cz

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Inzerující společnost

Diecézní charita České Budějovice, IČO: 45018316

České Budějovice - České Budějovice 1, Kanovnická 405/16, PSČ 370 01

Kontakt
Nabídky na e-mail, dobrovolnici@charitacb.cz

Další nabídky práce

Zdoj nabídky: ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Jak přimět nadřízenou převzít výpověď?

Otázka: Dobrý den. Dcera chce ve zkušební době odejít ze zaměstnání, ale nadřízená ji odmítá podepsat převzetí výpovědi s tim; ze musi pracovat dokud nezauci náhradu, kterou v podstatě za sebe sehnala. Nadrizena... více