Výrobci, mechanici a opraváři optických a fotografických přístrojů - Mechanik optických přístrojů

Výrobci, mechanici a opraváři optických a fotografických přístrojů

Místo práce: EXCALIBUR ARMY spol. s r.o. - provozovna, Olomouc, Šternberk (informace o místu práce: Šternberk)

Druh pracovního poměru: Pracovní poměr

Úvazek: Plný

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 18000 - 22000 Kč

Nástup od: 1. 1. 2016

Poznámka: Náplň práce: - Přípravné a dokončovací práce pro montáž opticko-mechanických podskupin a přístrojů - Měření a kontrola opticko-mechanických členů, podskupin a přístrojů; - Obsluha montážních technologických zařízení; - Montáž, justáž a opravy jednoduchých i složitých opticko-mechanických podskupin, přístrojů a zařízení; - Montáž, justáž a opravy opticko-mechanických podskupin, přístrojů a zařízení s podílem elektroniky. Požadujeme: - Střední vzdělání s výučním listem v oboru optik, mechanik optických přístrojů, Jemný mechanik-optik; - Znalosti strojních součástí a jejich parametrů, strojních mechanismů, součásti a mechanismy jemné mechaniky, technické optiky a optických dílů - Schopnost práce v týmu; - Ochota dále se vzdělávat; - Dlouhodobá zkušenost v oboru výhodou. Nabízíme: - Finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a znalostem; - Možnost rychlého odborného růstu; - Odborné a jazykové vzdělávání; - Závodní stravování s příspěvkem na stravenky; - Příspěvek na penzijní pojištění; - Jiné benefity; - Pracovní poměr na plný úvazek, na dobu určitou 1 rok po nástupu, s možností prodloužení na dobu neurčitou. Termín nástupu dohodou. Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedenou emailovou adresu.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Inzerující společnost

EXCALIBUR ARMY spol. s r.o., IČO: 64573877

Kodaňská 521/57, 101 00 Praha 10 - Vršovice

Kontakt
Mgr. Vlastimil Duchoň, Vlastimil.Duchon@excaliburarmy.eu

Další nabídky práce

Práce v oboru: Strojírenství

Lokality: Šternberk

Zdroj nabídky: ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Trauma jako pracovní úraz? Soud řekl, kdy je nárok na odškodnění

Jste v práci svědkem nějaké nečekané dramatické události – začne hořet, kolega spadne...více

Královské školy: Jsme střední proud. Žádná alternativa

Soukromých škol přibývá každým rokem zejména ve větších městech. Už dávno přitom nesbírají...více