Montážní dělníci mechanických zařízení - Mechanik - příprava statických testů

Hledaná pozice

Montážní dělníci mechanických zařízení

Místo práce: Zodiac Galleys Europe s.r.o., Plzeň-město, Plzeň (informace o místu práce: Plzeň)

Druh pracovního poměru: Pracovní poměr

Úvazek: Plný

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 18000 - 23000 Kč

Nástup od: 1. 2. 2016

Poznámka: Náplň práce: - Práce na testově – statické testy nultých kusů vyráběných leteckých interiérů - Příprava strukturálních, chladících a jiných testů dle testovacího reportu - Návrh přípravků nutných k zapojení testů – práce s ručním nářadím dle testovacích reportů - Plnění dalších úkolů zadaných vedoucím testovny Požadujeme: - SOU/SŠ technického zaměření - Manuální zručnost a fyzická zdatnost podmínkou - Anglický jazyk výhodou - Systémové myšlení, schopnost koordinace úkonů - Zájem učit se novým věcem, aktivní přístup, samostatnost, týmového hráče - Schopnost určit priority a pracovat pod tlakem Nabízíme: - Zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí úspěšné mezinárodní společnosti - Dlouhodobou perspektivu práce a příjemný pracovní kolektiv - Příležitost pracovat s odborníky společnosti Airbus - Možnost rozvíjet své schopnosti a dovednosti v oblasti leteckého průmyslu - Jazykové a odborné vzdělávání, systém odměn a benefitů, prémie k základní mzdě - 5 týdnů dovolené, příspěvek na dojíždění, závodní stravování V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na uvedený e-mail nebo nás navštivte osobně na adrese společnosti: Univerzitní 34, Plzeň

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Inzerující společnost

Zodiac Galleys Europe s.r.o., IČO: 26339510

Plzeň, Univerzitní čp. 1119/34, PSČ 301 00

Tanclová Lenka, +420 377 664 209, lenka.tanclova@zodiacaerospace.com

Další nabídky práce

Práce v oboru: Manuální a dělnické profese

Lokality: Plzeň

Zdoj nabídky: ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Manželé na pracovišti

Otázka: Dobrý den, oznámila jsem zaměstnavateli, že se budu vdávat za kolegu v práci. Pracujeme na stejném pracovišti a já jsem současně zástupce vedoucího a proto jsem našeho nadřízeného požádala, aby si vybral... více