Ostatní specialisté v oblasti techniky - vedoucí vstřikovny (Automotive-plasty)

Hledaná pozice

Ostatní specialisté v oblasti techniky

Místo práce: HOEKO - Automotive s.r.o., Pelhřimov, Jiřice (informace o místu práce: Jiřice)

Druh pracovního poměru: Pracovní poměr

Úvazek: Plný

Směnnost: Pružná pracovní doba

Mzda: 35000 - 55000 Kč

Nástup od: 4. 12. 2015

Poznámka: Náplň práce: samostatné zabezpečení řízení každodenního chodu vstřikovny, podpora vedoucího výroby, vedení a motivace podřízených zaměstnanců ve směnném proovozu, dohled a uplatňování norem ISO výrobních a BOZP+PO, dohled nad výrobním plánem,implementace výrobních postupů, příprava plánů k řešení problémů, dohled nad dodržováním výrobní dokumentace a její aktualizace, plánování směn. Profil kandidáta: SŠ vzdělání technického směru, praxe s vedením zaměstnanců ve výrobě min. 2 roky, zkušenosti ze strojírenství - automotive, zkušenosti se vstřikováním plastů, přirozená autorita, aktivita, zodpovědnost, samostatnost, zájem učit se novým věcem, AJ na základní úrovni porozumění, NJ výhodou, ŘP sk. B, výhodou je vazačský a jeřábnický průkaz, nástup možný ihned. Poskytujeme: zázemí stabilní a rostoucí firmy, možnost kariérního růstu a externích školení, automobil, mobilní telefon, jazykové kurzy, stravenky, dovolená navíc, pružná pracovní doba, mzda dle zkušeností až do 55000,- Kč. Místo výkonu práce: HOEKO - Automotive s.r.o. Jiřice č.p. 251 396 01 Humpolec

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Inzerující společnost

HOEKO - Automotive s.r.o., IČO: 28063333

Jiřice, PSČ 396 01

Kontakt
Ing. Petr Slovák, +420 565 650 392, personalni@hoeko.cz

Další nabídky práce

Práce v oboru: Technika, rozvoj

Lokality: Jiřice

Zdoj nabídky: ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pelhřimov

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Placena dovolena

Otázka: Dobry vecer.Nemam zadne zkusenosti s praci na smlouvu.Je to rok a půl co jsem byla zamestnana na plny uvazek. Bohuzel me dal vypoved (ze dne na den) a to dohodou,az po mem podpisu mi znamí rekli ,ze jsem... více